Naši starší žáci sehráli další zápas na domácím hřišt. Kluci po delší době byli prakticky kompletní a tak od první minuty se hrál zejména z naší strany pohledný fotbal. Několik šancí v úvodu zápasu ještě brankou neskončilo až naší střeleckou smůlu protrhl Saša, který  uklidil s jistotou míč k tyči a poslal Chabry do vedení. Hrálo se prakticky stále na půdě soupeře a tak jsme stihli do poločasu přidat ještě jednu branku a tu nedal nikdo jiný než zase Saša.Škoda, že další šance Petra K., Honzy nebo Saši branku nepřinesly.

Do druhé půlky jsme vstoupili ještě lépe než do první. Honza utekl po své levé straně, před brankou našel Petra K. a ten se nemýlil 3 : 0. V zápětí si kluci pozice vyměnili. Honza dostal ideální přihrávku od Petra K., přešel přes obranu hostí a brankáři nedal šanci – 4 : 0. Naši kluci se stále tlačili před branku Dubče a další gol na sebe nenechal dlouho čekat. Po pěkné kombinaci se ve vápně zmocnil míče Jáchym a bylo to už 5 : 0. Pak jsme měli další příležitost z pokutového kopu za faul na Petra K., ale náš exekutor Míša byl bohužel vychytán výborným zákrokem brankáře Dubče. Svoji chybičku Míša napravil v zápětí, když zneškodnil závar v malém vápně. Bohužel jednu branku jsme přesto inkasovali, když po pravé straně se prodral hráč Dubče a ideálně přihrál na malé vápno a útočník hostí se nemýlil – 5 : 1. Poslední slovo jsme měli přesto my. Petr Z. se prosmýkl po pravé straně – nacentroval před branku a Saša se nemýlil – 6 : 1 a hattrick.

Vítězství bylo dnes zasloužené, ale ještě více potěšila předvedená hra. Oba brankáři chytali spolehlivě, stejně jako obranná čtveřice. Záloha vymýšlela jednu přihrávku lepší než druhou a útočníci tyto přihrávky s chutí využívali ke golovým šancím. Takže 5. zápas a páté vítězství. Kluci super.

Branky: Saša 3, Honza, Petr K., Jáchym

Sestava: Martin, Míša – Filip, Petr V., Jára, Šimon, Vasyl, Tomáš C., Jáchym, Honza, Petr Z., Saša, Petr K.