V druhém kole jarní části se naši starší žáci postavili aktuálně třetímu týmu naší skupiny – hráčům Dukly (Dukla nás na podzim porazila 12:0). Dukla dorazila s mixem hráčů ročníku 2000 a 2001 (půl na půl), Nám se oproti minulému zápasu rozrostl počet hráčů (díky účasti Tomáše Cranforda) o 100 % – tedy už jsme nasadili 2 hráče tohoto ročníku. Na hře to ale nebylo moc patrné. Hra byla vyrovnaná a hrálo se od vápna k vápnu. Až Kuba Heřman zachytil ve středu hřiště rozehrávku soupeře, udělal kličku stoperovi hostů a ranou na zadní tyč chladnokrevně zavěsil a poslal Chabry do vedení. Pak měli šanci i hosté, ale Martin v brance obě šance zlikvidoval včasným vyběhnutím. Jednou při nás stálo štěstí, když hráč Dukly přestřelil ze slibné pozice branku Chaber. Rozdílovou branku měl naopak na kopačce Dominik, který dostal ideální přihrávku za obranu od Martin Šk., ale jeho střela jen o vlásek minula branku hostů.

Druhá půlka už byla v režii Dukly, která předváděla své ligové kvality. My jsme jen s vypětím všech sil se bránili jejich tlaku. Bohužel po chybě naší levé obrany, kdy jsme nevystavili hráče do ofsajdu Dukla srovnala. Více jí však naše obrana nedovolila, zejména díky skvělým zákrokům brankáře a naší obranné čtveřice. Kluci hráli na hranici svých možností a zaslouženě jsme tento nápor ustáli. Po vystřídání krajních hráčů a útoku jsme se konečně osmělili i my. Největší šanci jsme měli po průniku Tomáše Krutiny a Martina Šk., ale vytěžili jsme z toho jen rohové kopy. V poslední minutě mohl rozhodnout Kuba Dvořák, který dostal míč na půli hřiště a ranou z první se pokusil přelobovat vyběhnuvšího brankáře, který byl mimo pokutové území. Bohužel jeho pokus jen o metr minul levou tyč branky Dukly. No, ale to bychom asi chtěli moc. Zápas tedy skončil zaslouženou remízou. Naši hráči se klukům z Dukly vyrovnali. Hrál se pohledný zápas, kdy obě mužstva chtěla hrát fotbal a zvítězit. Nato, jak to byl vyrovnaný zápas, tak se hrálo a fandilo velice slušně a tak by to mělo být vždy. Oboustranně hezký zápas a za výkon si všichni naši hráči zaslouží velkou pochvalu. Každý se vydal ze všech sil. Navíc 4 hráči měli v nohách zápas za dorost, ale kluci to v neděli příkladně odjezdili a sami měli ze svého výkonu dobrý pocit.

Branky: Kuba Heřman

Sestava: Pohůnek – Josefus, Cranford, Pavlovič, Tůma, Kulda, Škurek, Kadlec, Heřman, Řehoř, Švehlík, Krutina, Dvořák, Žolták, Heinzel, Kvapil.