V druhém jarním kole k nám přijela Dukla, takže úloha favorita byla jasně daná. Před zápasem jsme si  (mj) řekli, že musíme hrát důrazně a nesmíme prospat začátek.

Přesně to se nám nepovedlo. Už ve třetí minutě se Dukla trefila po naší laxnosti na levé straně. Po chvíli jsme dostali další gól a naše vyhlídky už byly dost mizerné. Pak jsme i my začali trochu hrát a asi 10 minut jsme dokázali hrát i dopředu, ale z jediného závaru jsme vystřelit nedokázali. Ke konci poločasu se hra zase vrátila do starých kolejí. Soupeř si s námi dělal co chtěl, což nám zjevně ani moc nevadilo. Ve středu jsme pořád nechávali volného hráče, kterého jsme nedokázali pohlídat. Taky jsme měli problém s útoky jejich stoperů. Do konce poločasu jsme dostali ještě několik gólů, většinou po našem nedůrazu v obraně a špatném obsazování. Dva góly jdou na vrub i Honzovi. Poločas jsme prohráli 0:8.

Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně jako do prvního a soupeř nás samozřejmě trestal dalšími góly. V poslední patnáctiminutovce jsme ale i my začali ukazovat, že trochu umíme hrát fotbal. Najednou jsme přidali v osobních soubojích a začali jsme se tlačit dopředu. Iniciativu převzali hlavně Pepa a Filip P. ve středu hřiště. Několikrát jsme rozjeli slibnou akci a po jedné z nich se právě Filip postaral aspoň o čestný úspěch střelou z dálky. Konečné skóre tak bylo 1:12.

Samozřejmě, Dukla je velmi kvalitní, fotbalový soupeř a hrála velmi dobře, ale takový příděl jsme určitě dostat neměli. Nechápu, jak je možně, že s klukama o hlavu menší než my prohrajeme téměř všechny souboje. To mělo fatální následky, hlavně před naší šestnáctkou, kde se stávalo, že soupeř obešel naše čtyři hráče úplně snadno. Těžko říct, proč to najednou na konci šlo. Kdybychom hráli celý zápas tak, jako posledních 10 minut, určitě by byl výsledek přijatelnější, ale jinak to byl výkon naprosto hrozný. Dobře dnes zahráli Filipové P. a T., ke kterým se v druhé půli přidal Pepa.

Sestava: Honza (Mario) – Pavel, Martin Š., Filip T., Kvápa – Miky, Filip P., David, Pepa, Honzík – Tomáš K.