Na zápas s fotbalovou akademií Praha jsme nastoupili bez Šimona a Járy. Soupeř od začátku ukazoval, kdo bude asi na hřišti pánem. Hráči FA Praha byli fyzicky vyspělejší a jejich důraz nám dělal potíže. Úvodní tlak jsme ale přestáli a dokonce i my jsme měli několik šancí. Nejprve Petr V. po sklepnutí od Honzy postupoval do pokutového území, ale byl včas zdvojen a branku neohrozil. Po chvíli měl branku na noze Stefan, ale nedal. Stejně tak střela z přímého kopu minula branku soupeře. To naopak Střížkov z přímého kopu branku dal a to tvrdou střelou po zemi k tyči. Druhá branka padla v zápětí z rohu, když jsme nechali na malém vápně samotného hráče soupeře. Poslední branku jsme vymysleli sami, když naší rozehrávku od branky zachytil záložník FA a překonal Míšu potřetí. První půle nebyla z naší strany žádná hitparáda. Kazili jsme spoustu přihrávek a do útoku směřovaly jen vysoké nakopávané míče, s kterými nešlo moc co vymyslet.

Druhou půlku jsme začali lépe. Byli jsme aktivnější a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Zaslouženě jsme se dočkali i branky. David vybojoval míč. Přistrčil ho Honzovy a ten prostřelil brankáře Střížkova. Mohli jsme i snížit na rozdíl jediné branky, když po pravé straně unikl Honza a jeho centr umísťoval do branky Jáchym, ale na čáře trefil hráče FA. Takže ke slovu přišel zase soupeř. Náš brankář neudržel míč v náručí a bylo to 4 : 1. Po chvíli po zaváhání na stoperu jsme dostali pátou branku. I my jsme mohli snížit, ale střelu Petra K. z brankové čáry vykopl obránce FA. Skore tedy završil soupeř, když v poslední minutě přidal šestou branku. Zápas tak skončil zaslouženým vítězstvím soupeře, i když výsledek je možná krutý. Ukázal však naše nedostatky a rezervy. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že my jsme hráli s aktuálně s třetím mužstvem pražského přeboru a soupeř má tedy určitě svoji kvalitu.

Branky: Honza

Sestava: Míša – Vasyl, Filip L, Filip P., Petr V. Petr K., Tomáš, David, Stefan, Dominik, Honza Jáchym