Nedělní zápas jsme sehráli s mužstvem FA Praha, tedy s mužstvem, které důvěrně známe z poháru. Pohárový zápas s tímto týmem byl velmi vyrovnaný a nejinak tomu bylo i v „mistráku“. Stuaci ještě zkomplikovala absence hlavního rozhodčího, takže musel pískat po dohodě trenér z Chaber. Naši hráči začali zápas velkou převahou a až nečekaně přehrávali hráče FA Praha. Hned v první minutě unikl po křídle Forest a jeho zpětnou přihrávku bohužel Tomáš K. neposlal do odkryté branky soupeře. Po chvíli se však již Tomáš nemýlil. Martin Šk. vysunul Foresta, který opět našel Tomáše K. a bylo to 1:0. Druhou branku jsme přidali z rohového kopu, když ve vápně se nejlépe orientoval Dominik a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Pak ještě mohl Forest zvýšit na 3:0, ale brankář jeho střelu vytáhl výborným zákrokem na tyč. Vedení 2:0 nás ukolébalo. Kluci místo kolektivního pojetí se snažili probít obranou FA Praha sami. Už ubylo narážeček a kombinačních akcí. Do hry se naopak dostával soupeř, který začal zaměstnávat naši obranu. První jeho šance ještě zneškodnil Martin v brance, ale pak jsme si nepohlídali na levém kraji obrany nabíhajícího hráče FA Praha a bylo snííženo na 2: 1. Tento stav vydržel až do poločasu.

Druhá půle začala větší aktivitou hostí. Naše obrana byla pod velkým tlakem a logicky dělala chyby. Špatného odkopu z vápna využili hosté k vyrovnání. Naši byli jako zařezaní. Soupeř měl během dalších 10 minut asi 3 vyložené šance na strhnutí výsledku na svoji stranu, ale Martin v brance nás několikrát podržel a jednou nás zachránila tyč. Naši hráči se naštěstí z tohoto tlaku vymanili a tak jsme začali i my vystrkovat růžky. Nejprve ve středu pole David Hradil ideálně uvolnil Martina Škurka, ten ale sám před brankářem poslal míč těsně vedle levé tyčky. Pak mohl dát branku Tomáš Krutina, který hlavičkou ze 2 metru  poslal míč nad břevno. Branky jsme se nakonec dočkali. David Hradil nastřelil břevno, održený míč se dostal přes Foresta  k Tomáši Krutinovi, který poslal míč do opuštěné branky hostí.   Do konce zápasu zbývaly asi 4 minuty, v kterých už žádný z týmů branku nevstřellil. Obě mužstva odehrála výborný a vyrovnaný zápas. Bylo to zajímavý zápas, v kterém vždy jedno z mužstev mělo navrh a rozhodla větší efektivita kluků z Chaber.

Branky: Tomáš K. 2x, Dominik

Sestava: Martin P. – Filip P., Pavel, Odra, Dominik, Miky, David H., Tomáš C., Martin Šk, Pepa, David Ř, Forest, Tomáš K.