Do zápasu podzimu s druhými Hájemi jsme nastoupili bohužel bez výpomoci mladších žáků, kteří hráli souběžně svůj další zápas. Škoda, že se to nepodařilo přehodit. Lépe do zápasu vstoupily Háje, které zmařily 100%ní šanci. Naštěstí jsme se brzy dostali do hry i my. Z naší aktivikty vyplynula i penaltu po faulu na Dominika. Pokutový kop se štěstím proměnil Jáchym a poslal Chabry do vedení. Po celou první půli jsme byli opticky lepší, ale branku jsme nevstřelili. Největší šanci měl Dominik, který centr Honzy nedokázal dopravit do sítě, když byl v poslední chvíli zakřižován obráncem hostí. Na těžkém terénu předváděla obě mužstva hezký fotbal. Háje ukazovaly, že nadarmo nejsou na 2. místě v naší tabulce. Největší jejich šanci zlikvidoval Lukáš v brance, který reflexivně vyrazil střelu hostí. 

V začátku druhé půle jsme se museli obejít bez Honzy, který měl pochroumaný kotník. Háje nás zatlačily na  naši polovinu a vyrovnání viselo ve vzduchu. V útoku a v záloze jsme nepodrželi míč a tlak soupeře narůstal. Vyrovnávací branka padla z přímého kopu, když  si Lukáš vybral slabší chvilku a neudržel mokrý míč ve své moci. Vyrovnání nás trošku probudilo a vrátili jsme se do zápasu. Bohužel z naší převahy plynuly jen rohové kopy. Z nich jsme však nevytěžili nic, protože všechny rohy končily na prvím hráči Hájů. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou. Kluci zápas odmakali a obě mužstva dnes zaslouží pochvalu za kvalitní výkon na těžkém terénu. Možná stojí za zamyšlení, jestli nevysunout někoho z naší stoperské dvojice Vasyl-Šimon do středu zálohy abychom ve středu pole získali větší kreativitu a kvalitu. Branky stejně dostáváme z rohových kopů nebo dalších standardních situací a pravděpodobně bychom přesunuli těžiště hry dál na půlku soupeře a nemuseli bychom se jen spoléhat na průniky Honzy. Možná dostaneme o nějakou tu branku více, ale za pokus v zimní přípravě by to možná stálo.

Branky: Jáchym

Sestava: Lukáš – Filip L. Jára, Vasyl, Šimon, Petr V., Petr K. Honza Jáchym, Dominik, David H., Tomáš, Stefan, David Kl.,