Do dnešního zápasu jsme nastoupili v kompletní sestavě, podpořit nás přišel i Jiřina a tak jsme se těšili na hezký fotbal. Hřiště bylo ze začátku hodně mokré po noční bouřce, ale podmínky byly stejné pro oba týmy a tak šlo jen o to si zvyknout. První minuty zápasu byly opět „oťukávací“ a určitě by tehdy málokdo hádal konečné skóre zapásu tak vysoko. Prvního gólu jsme se dočkali asi v 8. minutě a střeleckou bránu otevřel Maty. Soupeř ale nezahálel a přímo z rohu srovnal stav na 1:1. Pak se ale rozjely další naše akce a gólová smršť. Druhý gól dal Luky B. po přihrávce Matěje. Třetí gó přidal opět Luky, tentokrát po přihrávce Jirky. Poté se akatéři prohodili a přihrávku poslat Luky a Jirka zakončil do brány. Pátým gólem si Luky zajistil hetrik. Další gól si připsal Lukáš Ch., který testoval brankáře Hájů několikerou dorážkou. Gólem na 7:1 si Lukáš napravil reputaci, udělal si kličku a hezky umístěnou střelou skoroval. Poté se do akce dostal Maty a svou přihrávkou našel Lukyho, který se nemýlil. Stav prvního poločasu ještě upravil Maty na 9:1 po hezké přihrávce od Šímy. Ze stavu to vypadá, že soupeř se o nic moc nepokusil, ale nebylo tomu tak, Honzík v bráně ale zachytal ukázkově a všichni kluci se i v prvním poločase zodpovědně vraceli.   Do druhé půle jsme opět vstoupili lépe, kdy se k míči dostal Jirka a jeho centr našel Lukyho hlavu – stav 10:1. Potom jsme si ale vybrali slabší chvilku nebo spíš to vypadlo tak, že každý cítil, že by mohl dát gól a tak se prostě kluci přestali vracet a tak během pár minut dal soupeř hned 3 góly a stav byl rázem 10:4. Naštěstí se kluci uklidnili a opět začli hrát zodpovědně a tak jsme se dočkali našeho jedenáctého gólu a svůj dnešní hetrik dovršil tímto gólem i Lukáš Ch. Další golovou akci připravil Marťas Š., který prošel přes celé hřiště a přesným pasem našel Jirku, který nedal hostujícímu brankáři šanci. Na 13.gól přihrával Šíma a pasem našel Lukáše Ch., který umístil ránou po zemi k tyči. Dalším střelcem zápasu se stal Šíma, kterému přihrál Maty. Svůj druhá gól si dnes dal také Jirka po přihrávce od Lukyho. Filip H. se posunul do zálohy a poslal krásnou přihrávku na Vojtu, který upravil stav zápasu na 16:4. Poté nám ke gólu pomohl soupeř, který tečoval roh zahrávaný Ádou F., který si tím připsal první gól zápasu. Naši kluci opět před sebou měli vidinu gólu a tak se radoval i soupeř – stav 17:5. 18.gól vznikl spolupráci našich dvou „L“ na hřišti, kdy Luky B. přihrál a Lukáš Ch. skóroval. Náš poslední gól zápasu a konečné skore na 19:5 upravil Vojta po přihrávce Lukáše Ch.   Dneska si kluci opravdu zastříleli a asi jim i promineme to, že se ne vždy vraceli zpátky, zkoušeli si svoje kličky, viděli jsme spoustu hezkých a povedených fotbalových akcí a bylo vidět, že si opravdu dnešní hru užívali.   Sestava: Honza N., Marťas Š., Áda F., Filip, Maty, Luky B., Jirka, Honza H., Vojta, Šíma a Lukáš Ch.