Další zápas sehráli naši starší žáci ve své soutěži. Hrálo se na na poměrně kvalitním trávníku za mrazivého, ale slunečného počasí. Chaberské příznivce ale hned po chvíli rozehřál Saša, který využil výbornou nahrávku Davida Hradila. Po chvíli se Saša proměnil ze střelce v nahrávače a poslal Honzu do šance a ten levačkou uklidil míč k tyči. Vedení 2 : 0 kluky uklidnilo a měli jsme hru pod kontrolou. Náš tlak byl trvalý a měli jsme i řadu šaní i rohových kopů. Jeden z nich zužitkoval Saša šikovnou tečí.

Druhou půli jsme trošku zaspali a nechali Kunratice hrát a dokonce vstřelit branku, když z přímého kopu tečovaná střela zapadla za záda našeho brankáře. Kliuci ale nepřipustili žádné draam. Obrana pracovala bezchyby. Celé hře prospělo zařazení Šimona do středu zálohy, kde společně s Tomášem C. režírovali naši hru. Výborně se aklimatizoval na novém postu Petr Valenta (předstoper) a Petr Klouček (pravá obrana). Takže naše hra byla k pokoukání. Zejména David Hradil na pravé straně podnikal nebezpečné výpady a svým výkonem na tomto postu určitě mile překvapil. Vlevo měly naopak Kunratice problém s důrazným a rychlým Honzou, který pronikal do pokutového území jako nůž máslem a připravoval šance pro spoluhráče. Tak padla i 4. branka, když Honza nahrál nezištně Jáchymovi a ten se nemýlil. Poslední branku přidal Saša a dovršil svůj hattrick.

Dneska všichni kluci zahráli výborně a je třeba je pochválit. Zejména na nových postech výborně zahrál Petr Klouček, David H. nebo Petr Valenta. Mimo 5 branek si vytvořili i řadu šancí a bylo se na co koukat. Pokud bychom ale měli dnes někoho vyzdvihnout, tak je to David Hradil, který na pravé záloze hrál výtečně. Doufejmě, že nám forma vydrží i do dalších zápasů.