Další utkání sehráli mladší dorostenci v neděli proti ne příliš oblíbenému soupeři z Kunratic.

Ze základní sestavy chyběl jenom Honza Š., silné zastoupení měly posily ze starších žáků (celkem 5).

Od začátku byly Chabry aktivní a snažili se o kombinační hru. Skóre otevřel Petr K. Milimetrovou přihrávkou z vlastní poloviny ho Šimon poslal do samostatného úniku, který náš útočník proměnil. Kunratice do poločasu stihly vyrovnat – po akci vedené středem hřiště se hostující útočník dostal až před Michala a náš brankář byl bez šance.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji naši hráči. Z územní převahy vytěžili několik rohu. Po jednom z nich se za hranicí šestnáctky dostal k míči Šimon a technickou střelou do horního rohu vrátil Chabrům vedení. Pár minut nato se po dalším rohu prosadil dorážkou z malého vápna Stefan.

Kunratice zápas nezabalily, zvýšili aktivitu a podařilo se jim asi deset minut před koncem snížit střelou z poměrně velké dálky. Naštěstí se však drama nekonalo. Petr K. svým druhým gólem v zápase zařídil vedení znovu o dvě branky a z poslední akce zápasu uzavřel skóre Jáchym.

Myslím, že kluci odehráli pěkný zápas a zaslouženě vyhráli. Za zmínku určitě stojí i nezvykle vysoký počet střel z dálky, z nichž některé (David H., Petr V.) by si určitě zasloužily skončit v bráně.

Branky: Petr K. 2, Šimon, Stefan, Jáchym

Sestava: Míša – Dominik, Šimon, Tomáš C., Petr. V., David, Stefan, Petr Z., Saša, Jáchym, Petr K., Filip L., Filip K., Pepa

Zapsal: A. Jírovec