Naše nejstarší mládežnická kategorie sehrála další mistrovský zápas. Soupeř dorazil z Předí Kopaniny. I když dle postavení v tabulce to měla být jasná záležitost, tak vývoj zápasu tomu ze začátku tak nenasvědčoval. První golovou šanci měli hosté, když střela ze 7 metrů jen těsně minula tyčku naší branky. Pak už jsme měli ze hry více my, ale ani stoprocentní šance jsme neproměňovali (Tomáš, Petr V.). Až v druhé půlce prvního dějství se střelecky prosadil Honza, když uklidil míč ze skrumáže do branky Kopaniny. Pak šel sám na branku Martin ale po kličce na brankáře byl zastaven za cenu faulu, ale penalta se tentokrát nepískala. Uklidnění přinesla tedy až branka Šimona, který si naběhl na rohový kop od Jardy a zavěsil. Kluci ale na těžkém terénu nehráli vůbec špatně. Zejména se dařila hra přes krajní záložníky Davida s Petrem V.

Do druhé půlky jsme nastoupili stejně jako jsme ukončili první poločas. Opět jsme hráli na polovině soupeře. Hrozili jsme více z rychlých brejků. Nejprve Jáchym zužitkoval nahrávku od Honzy a pojistil náš náskok. Po chvíli se prosadil Martin, který dostal ideální přihrávku od Filipa z obrany. Pak přišla rychlá akce po pravé straně, když Vasyl z pozice stopera se protáhl po pravém křídle a ve vápně našel Jáchyma a bylo to 5 : 0. Jáchym se později proměnil z pozice střelce do nahrávače, když po rychlé kombinaci nezištně našel Martina, který uklidil míč do branky Kopaniny. Jáchym pak možná i branku vstřelil, když jeho rána šla do břevna a pak lízala brankovou čáru, ale zatím v Chabrech nefunguje kamera, takže se asi pravdu nedozvíme. V závěru zápasu mohl přidat další branku Honza, ale jeho solový únik na branku Kopaniny skončil tak, že minul prázdnou branku.Branka však přeci jen padla, bohužel do naší branky. V poslední minutě jsme neudrželi čisté konto, když z přímého kopu náš brankář neudržel míč v náruči a vyražený balon uklidil soupeř do naší sítě. 

Výborně zahrál dnes Tomáš s Davidem v záloze a Vasil se Šimonem v obraně. Míša chytal spolehlivě. Pochválit je třeba i Jáchyma s Martinem v ofenzívě. Ostatní kluci ale zahráli taky velice dobře, takže 6 branek a 3 body zůstávají v Chabrech a kluci jsou nadále ve vedení 1. třídy. 

Branky: Jáchym 2, Martin Šk. 2, Honza, Šimon

Sestava: Míša, Lukáš – Jára, Vasyl, Šimon, Petr V., Filip P., Martin Šk., Honza, Jáchym, Tomáš, David H., Stefan,