Ve čtvrtek sehráli naši starší žáci zápas s Radotínem, který zatím ztratil na jaře pouhé 3 body. Zápas s Radotínem jsme začali výborně hned z první vážnější šance jsme šli do vedení, když Honza poslal ostrý cent do vápna, kam si naběhl Petr Z. a střelou ke vzdálenější tyči rozvlnil síť. Pak jsme měli asi 3 nebo 4 golovky, ale nevyužili jsme je. A tak se potvrdilo nedáš – dostaneš. Nejlepší hráč Radotína s č. 7 unikl po naší pravé straně, přesně přihrál mezi naše stopery a útočník Radotína první střelou na branku skoroval. Mohlo být ještě hůř, po chvíli po druhé straně šel sám na naši branku hráč Radotína, ale Míša jeho šanci zlikvidoval. Pak se rozehrála zejména naše levá strana Jára s Petrem Z. a na branku Radotína se valil jeden útok za druhým. Bohužel šance Jáchyma, Járy nebo Saši zůstaly nevyužity. Až svoji golovou normu splnil Saša, když po hezké kombinaci s Petrem Z. a Járou se prosmýkl obranou Radotína a poslal Chabry do vedení. Stav 2 : 1 vydržel až do poločasu. 

Do druhé půlky jsme vstoupili dost ospala a soupeř nás zatlačil na naši polovinu. Hráčům Radotína jsme dopřáli až příliš prostoru a výsledkem toho byla vyrovnávací branka. Když po chvíli jsme po střele z dálky dostali 3. branku, nevypadalo to s námi moc dobře. Kluci se však vzchopili a zas převzali režii zápasu do svých rukou. Najednou nás bylo plné hřiště. Střely Petra K. a Járy z přímých kopů jen těsně minuly branku Radotína. Na pravé straně zálohy se rozehrál Honza, který byl do té doby poměrně neviditelný. Nejprve Honza unikl po své pravé straně, jeho centr se dostal k Járovi a ten krásnou střelou levačkou vyrovnal. Po chvíli Honza se obdobná akce opakovala, jen s tím rozdílem, že Honza našel Bidla a ten se nemýlil – 4 : 3 pro Chabry. Soupeř však nesložil zbraně a stále zaměstnával naši obranu. Hrálo se nahoru – dolu a diváci viděli kvalitní fotbal s řadou pěkných akcí. Bohužel branku jsme nedali, i když průniky Petra Kloučka nebo Petra Závitkovského by si branku zasloužili. Pak jsme museli trošku improvizovat, když na stopera se přesunul Honza, když Vasil byl pro zranění střídán. Naše obrana pracovala dobře, stejně jako záloha a útok I tak jsme vedení neudrželi. V poslední minutě zahrával Radotín rohový kop, do vápna šel i brankář. Roh Jáchym odvrátil jen na nohu brankáře, který prostřelil nejen skrumáž těl, ale i Míšu. 4 : 4. To bylo kruté vzhledem k průběhu zápasu a řadě našich šancí, ale takový je fotbal. Na druhou stranu Radotín bojoval až do konce a bod mu náleží zcela po právu.

Každopádně jsme viděli pěkné utkání. Nato, že průběh zápasu byl vyrovnaný a dramatický, tak se hrálo velice slušně. Rozhodčí (trenér z Radotína) řídil utkání výborně  a a je třeba ho pochválit. Diváci viděli 8 branek (pravda 2 goly jsme Radotínu doslova darovali). Na druhou stranu máme bod, který jsme potřebovali k vítězství a postupu do 1. třídy, takže kluci velká gratulace všem a v sobotu si to užijte!

Branky: Petr Z., Saša, Jára, Ivan,

Sestava: Míša – Jára, Šimon, Vasyl, Petr K., Honza, David, Tomáš, Petr Z., Jáchym, Saša, Ivan, Filip, Stefan, David