Na zápas s Řeporyjemi jsme nastoupili s mixem dorostu a žáčků. Řeporyje přivezli hráče, kteří byli v průměru o hlavu větší. Naši kluci (zejména žáčci r. 2001) se však kluků z Řeporyj nezalekli. V první půlce měli Řeporyje více ze hry a častěji se dostávali na naši polovinu. Naštěstí jejich koncovka nebyla dobrá. To samé bohužel jde říci i o našich šancích. Dvě největší měl Martin Š., kterého ale vždy vychytal brankář. Takže do vedení šly Řeporyje, když na dobře umístěnou střelu z hranice vápna Michal v brance nedosáhl. My jsme v první půlce nehráli dobře. Zejména jsme se snažili o dlouhé nákop a výkopy, což pro urostlé hráče hostí byl ideální způsob, jak získat míč.

V druhé půlce se naši hráči zlepšili. Začali více kombinovat po zemi a po křídlech, kde se začali prosazovat naši krajní záložníci. První branku dal Saša, po přihrávce z pravé strany od Petra Kloučka. Druhou branku vstřelil Saša z penalty po faulu na Honzu. Třetí branku a definitivní uklidnění přidal Honza, po dobře zahraném rohu Petra Kloučka. Další branku přidal Jáchym, kterému nezištně přihrál Martin Škurek po předchozí kombinaci s Petrem Kl. Na pátou branku si naběhl Honza a svým důrazem se prosadil přes obranu hostí. Definitivní tečkou a třešničkou na dortu bla poslední branka Jáchyma, který elegantně přehodil vybíhajícího brankáře ala Karel Poborský. Kluci tedy zápas zvládli a zejména za výkon v druhém poločase slavili zasloužené vítězství.

Branky. Saša 2, Honza 2, Jáchym 2

Sestva: Míša – Dominik, Tomáš C., Petr V., Tomáš K., Martin Šk. Honza Saša, Stefan, Jáchym, Petr K., Filip K, Ondra, Martin Kv