V neděli odehráli naši starší žáci další mistrovské utkání tentokrát s mužstvem Řep. Nastoupili jsme v kompletní sestavě až na Honzu Škurka, který kvůli žaludečním potížím odehrál jen asi 15 minut. Zápas začal naší územní převahou, z které jsme vytěžili jen asi 5 rohových kopů a šanci Jáchyma. Soupeř naopak zahrozil z rychlého protiútoku a rázem jsme prohrávali 1 : 0. Kluci dál hráli aktivně a naše převaha vyústila ve vyrovnávací branku, když Petr Klouček vybojoval míč na hranici pokutového území, posunul jej Filipovi Lipovskému a Filda už se nemýlil a z 16 metrů poslal míč do opuštěné branky hostí. Další šance (hlavička Petra Kloučka, zakončení Vasyla) jsme už nevyužili a tak první půle skončila remízou.

Do druhé půle jsme nastoupili s vědomím, že jen vítězství nás může posunout na čelo naší tabulky. A povedlo se. Z naší převahy vyplynula vyrovnávací branka, když Petr Valenta dostal od Vasyla ideální nahrávku a střelou do šibenice poslal Chabry do vedení. Další šance jsme nevyužili (Stefan a Jáchym). Soupeř hrozil z rychlých protiútoků. 2 minuty před koncem tak běželi 2 útočníci hostí na našeho obránce, už to vypadalo, že půjdou sami do zakončení, když se přiřítil rychlý Jára a vše vyřešil. Minutu nato Jáchym dostal přihrávku od Járy, obešel 2 hráče hostí a sám před brankářem nezaváhal a dal důležitý pojišťovací gol. Zápas jsme tedy zvládli hlavně z pohledu výsledku. Viděli jsme určitě z naší strany již lepší výkony, ale ne každý den je posvícení. Navíc soupeř z Řep hrál velice dobře a jeho výkon určitě neodpovídal jeho postavení v tabulce.

Branky: Filip L., Petr V., Jáchym

Sestava: Míša – Šimon, Dominik, Filip P., Jára, Petr V., Vasyl, Petr Kl, Filip K., Stefan, David, Honza (do 15 min.), Jáchym, Tomáš,