Zápas o čelo tabulky začal s drobným zpožděním, ale za krásného počasí nebyl důvod na soupeře nepočkat. V sestavě jsme se museli obejít bez nemocného Vasyla. Chabry začaly zápas územní převahou. Nejprve unikl Honza, ale místo střely volil ještě nahrávku na Jáchyma a ten byl již přikryt. Za chvíli měl šanci David, ale ze slibné pozice přestřelil. Naopak soupeř po nedorozumění naší obrany šel do vedení. To byla studená sprcha a už to vypadalo na velké trápení. Kluci hráli ale moc dobře a gol visel na vlásku. Jenže koncovka byla žalostná. Střely Járy i Petra Kloučka šly mimo branku. Honza nepřekonal brankáře ani na dva pokusy. Šimona vychytal brankář. Už to vypadalo, že do šaten půjdeme s jednogolovým mankem, ale David Hradil byl proti. Naběhl si na rohový kop a konečně prostřelil brankáře hostí. 

V druhé půli naše převaha gradovala. Ne, že by soupeř nebyl kvalitní, ale kluci z Chaber hráli prakticky bez chyb. Po nastřeleném břevnu přišla ideální přihrávka Petra Valenty na Petra Kloučka, který chladnokrevně poslal míč na vzdálenější tyč a Chabry vedly 2 : 1. Pojistku přidal Honza po samostatné akci se protáhl obranou soupeře, obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky. 

Kluci důležitý zápas zvládli na jedničku a připravili divákům hezký zážitek.

Branky: David Hradil, Petr Klouček, Honza Škurek

Sestava: Míše – Filip L., Filip K., Filip P., Petr V., Petr K., Dominik, Šimon, Vasyl, Honza, Jára, David H., Tomáš, Stefan, Jáchym