Na zápas se Střešovicemi jsme tentokrát nastoupili bez našich krajánků (kluci z Klecan a Ďáblic)hrající za nás na střídavý start. Navíc chyběl Dominik pro zranění.  Sestavu jsme tedy doplnili o Matěje Horáčka (r. 2002). Soupeř dorazil kompletně s ročníkem 2000. My jsme od počátku bojovali a hrál se vyrovnaný zápas i když územní převaha byla na straně hostí. Střešovice šly do vedení trošku náhodnou brankou, když hráč Střešovic takovým poloodkopem a polo střelou napřáhl z 30 metrů a obloučkem přehodil našeho brankáře. My jsme si moc šancí nevytvořily. Martin Šk. trefil z přímého kopu jen zeď. Tomáš pálil vedle.

Druhá půlka začala naší šancí, ale branku dal soupeř, který proměnil pokutový kop. Pak se hra vyrovnala. Největší šanci na zkorigování výsledku měl Martin Šk., který se prokličkoval až před brankáře hostí, ale ten jej vychytal.  Vítězství Střešovic v Chabrech bylo zasloužené. Největší rozdíl byl v útoku. Tam nám dnes chyběl rozdílový hráč, který by překvapil soupeře tvrdou střelou nebo rychlým průnikem. Každopádně kluci se starším soupeře odehráli vyrovnaný zápas.

Sestava: Martin P.  – Ondra, Filip P., Miky, Pavel, Tomáš C., David H., Martin Šk., Max, Matěj P., Matěj H., Filip K., Tomáš K.,Pepa, David Ř.