Na zápas do Chaber dorazil soupeř s poměrně mladým kádrem, takže fyzická a výšková převaha byla na některých postech na naší straně. Hned v úvodu jsme šli do vedení brankou Honzy po přihrávce Šimona. Ten samý hráč mohl vzápětí přidat další braku, když šel sám na branku hostí, ale nedal. Naopak Střešovice z přímého kopu vyrovnaly. Chabry šly zase do vedení, když Šimon se uvolnil na pravé straně a předložil lahůdkovo přihrávku před prázdnou branku Honzovi 2:1 pro Chabry. Ještě do poločasu završil Honza svůj hattrick, když postupoval výbornou přihrávku za obranu a překonal brakáře hostí. Střešovice ale nesložily zbraně a ještě do poločasu snížily po naší individuální chybě v obraně na 3:2. Míša navíc vytáhl do poločasu 2 výborné zákroky a Chabry podržel. V první půli jsme hráli tak na půl plynu a to se nám málem vymstilo.

V druhé půli se Chabry zlepšily a dominovaly. Hlavně přidávaly další branky. Petr Klouček dal na 4:2, po přihrávce od Honzy. Pátou branku vstřelil Honza. Skore završil Filip, který po rohovém kopu důrazně sledoval míč a dopravil jej do sítě. Zápas jsme tedy zvládli a udrželi domácí neporazitelnost v tomto soutěžním ročníku.

Branky: Honza 4, Petr Kl., Filip L.

Míša – Filip L, Filip P., Šimon, Vasyl, Jáchym, Petr V., Petr Kl., Honza, Tomáš, Dominik, Jára, Stefan