Další zápas sehráli naši starší žáci. Zasa jsme sestavu dávali dohromady tak-tak, když přišlo několik omluvenek (dokonce jsme tam měli zase hráče ročníku 2001). Za soupeře jsme měli mužstvo z druhé poloviny naší tabulky a tak jsme byli papírovými favority (to jsme ale byli i minule a jak to dopadlo). No nic tentokrát kluci začali lépe. Po několika šancích v úvodu našel Jáchym ze středu hřiště nabíhajícího Sašu a ten s přehledem uklidil míč do branky Újezda. Bohužel další šance jsme již nevyužili a po pravdě jsme jich moc ani neměli. Často jsme kazili přihrávky a utápěli jsme se v kombinacích na dvou metrech. Je však pravda´, že obrana Újezda byla výborna a stejně tak i jejich důrazní útočníci. Rozhodně Újezd působil fotbalověji, než třeba nás soupeř z minulého zápasu. Branka tedy v první půli již nepadla, i když jsme měli opticky více ze hry.

V druhé půli jse začali perfektně, Honza poslal dlouhý centr do vápna, kde se nejlépe orientoval Ivan a bylo to rázem o 2 branky. Za chvíli se po pravé straně prohnal Petr Závitkovský a sám před brankářem nezaváhal. Za stavu 3 : 0 se pravděpodobně diváci již těšili na exibici, ale nestalo se tak. Soupeř vysunul svého největšího hráče na ofenzivní post v záloze a rázem naše obrana mělo co dělat.Naštěstí ho Honza dokázal eliminovat. I tak po jednom nedorozumění v našich zadních řadách soupeř dal dokonce branku na 3 : 1. I my jsme měli šance, ale naši útočníci a záložníci mnohdy až lehkovážně zahazovali jednu šanci za druhou. Tradičně chyběla střelba a finální přihrávka. Naopak soupeř zlobil podstatně více než v první půli. 5 minut před koncem dal Újezd dokonce kontaktní gol, ale to bylo všechno a další branka (naštěstí) již nepadla. Kluci nám zase zahráli trošku na nervy. Celý zápas máme hru i výslede pod kontrolou a zase takové drama. Soupeř vystřelí 3 krát na braku a jsou z toho 2 branky (Míša v brance za ně ale nemohl). Tohle by se nám v jiných zápasech určitě vymstilo.

Branky Saša, Ivan, Petr Z.

Sestava: Míša, Martin Šk, Honza, Jára, Petr K., Petr Z., Ivan, Jáchym, Pavlovič, Járy, Šimon, Vasyl, Filip