Na zápas se sousedem v naší tabulce jsme nastoupili takřka kompletní. Chyběl jen Pepa s Filipem K, kteří pomáhali dorostu a nemocný Filip T. Od začátku se hrál vyrovaný zápas, kdy na obou stranách dominovali zejména obrany. Z naší strany měl největší šanci Martin Š., který levačkou přestřelil branku hostí. Soupeř také se dostával před nše pokutové území, ale do vyložené šance se nedostal a když už se dostal za naši obranu Martin P. v brance skvělými vyběhnutími vše vyřešil. Už to vypadalo, že poločas bude bez branek, ale soupeř po centru z přímého kopu vstřelil branku, když odražený míč se ve vápně dostal nešťastně pro Chabry přímo na kopačku hráče Vltavínu a ten střelou pod břevno nedal Martinovi v brance šanci. 

Do druhé půle jsme vytáhli Tomáše Cranforda (naší jedinou 2000) do útoku a tento tah přinesl výrazné oživení. Tomáš s Dominikem a dalšími ofenzivními hráči zaměstnávali obranu Vltavínu tak, že soupeř chvílemi nevěděl kam skočit. Největší šanci měl Martin, který šel sám na brankáře ale jeho střela šla přesně doprostřed brank. Tomáš Krutina taky ve slibné pozici strefil jen brankáře. Průniky Tomáše C. zase několikrát hasil svými výběhy brankář Vltavínu. Branka visela na vlásku. Bohužel ve chvíli našeho tlaku soupeř využil trošku rozhozené obrany a po centru z pravé strany skrz naše pokutové území se krásně trefil hráč Vltavínu a bylo to 2:0. Kluci ale bojovali dál a snažili se vstřelit branku. A to se jim povedlo 5 min. před koncem zápasu Martin Š. prostrčil na Dominika, který na přední tyči našel Tomáše C. a ten patičkou ale Barcelona překvapil brankáře hostí. Další šanci měl Kuba, který udělal kličku stoperovi hostí a už si rovnal míč na střelu, ale byl po souboji poslán k zemi – no tady by asi byla penalta přísná. Bohužel rozhodčí nezapískal daleko jasnější pentli, když Martin Śkurek si to zamířil mezi dva obránce hostí, píchl si míč mezi ně a dostal klasickou kosu. Rozhodčí zůstal v klidu a po zápase nám sdělil, že ho fuloval spoluhráč. No to by musel mít nohu někdo z Chaber jako Saxana. No nic nemá smysl to dál řešit gol jsme měli dát ze hry a že těch šancí bylo. Za výkon je třeba kluky dnes opravdu pochválit. Předvedli výkon na hranici svých možností a divákům i soupeři ukázali, že fotbal se naučili dobře. Až zlepšíme koncovku, tak snad budeme i bodovat. Kluci by si to moc zsloužili.

Branky: Tomáš Cranford (as. Dominik Žolták)

Sestava: Martin P. – Filip P., Bary, Miky, Tomáš C., Kuba, Martin Š., David Ř.,, Dominik, Ondra, Tomáš K., Martin Kv. Kuba D.