Poslední zápas v tomto roce jsme zvládli úspěšně. Sestava se proti sobotnímu zápasu prakticky nezměnila. Vyšehrad dle očekávání nastoupil i s ligovými hráči v sestavě, takže svoji kvalitu určitě měl. V úvodu měl Vyšehrad více ze hry, ale naše obrana v čele s Míšou v brance žádnou šanci nepřipustila. Naopak možnost ke skorování měl u nás Jáchym a po chvíli i David Klapka, ale bohužel ze slibných příležitostí jsme nic nevytěžili. Obrana soupeře byla pozorná. Hra se odehrávala spíše mezi oběma šestnáctkami a tak první půle skončila bez branek.

Druhou půlku jsme začali lépe my. Více jsme hráli po zemi a dostávali jsme se i před branku Vyšehradu. Nejprve David H. vyzkoušel pozornost brankáře hostí a po chíli měl šanci z druhé strany i Vasyl. Největší šanci po hezké kombinaci s Honzou a Vasylem měl David H., který se už už dostával před branku Vyšehradu, ale v poslední chvíli mu míč vypíchl skluzem stoper. Branky jsme se však přeci jen dočkali. Honza vypíchl míč na půlicí čáře obraně Vyšehradu a postupoval sám na brankáře hostí. Obránci jej marně stíhali a brankář i když vyběhl, tak byl překonán 1 : 0 pro Chabry. Vyšehrad opět zvýšil obrátky, ale dál než na velké vápno se zpravidla nedostali. Obrana byla pozorná a kluci ze zálohy i z útoku se poctivě vraceli a pokrývali nabíhající hráče. Hra měla vysokou kvalitu, ale další branka už nepadla, takže šťastnější byli nakonec Chabry a připsali si další 3 body do zimní ligy. Dnes je potřeba pochválit všechny hráče, co nastoupili Kluci odehráli výborný zápas s kvalitním soupeřem.

Branky: Honza

Sestava: Míša – Dominik, Šimon, Filip P., Stefan, Tomáš, David Kl, Filip K., Honza, Jáchym, David H., Filip L.,Vasy