Na zápas zimní ligy v Ďáblicích jsme zase postavili mix ml. a starších žáků. Ďáblice, které měly v mužstvu převahu hráčů ročníku 2000 na nás vlétly a my jsme se měli co otáčet. Navíc po 5 minutách se nám zranil Dominik, takže už jsme měli jen dva hráče ročníku 2000 a zbytek 2001-2003. Kluci ale bojovali a podařilo se jim částečně vyrovnat hru. Ďáblice byly sice nebezpečnější, ale Tomáš Cranford skvěle dirigoval obranu a ve vápně kraloval Martin Pohůnek. Bohužel i Martin se zranil při jednom zákroku a zápas dochytal i se zraněným nártem, bohužel už nemohl vykopávat. Aby toho nebylo málo, tak ze hry musel odstoupit i Lukáš ze středu zálohy. Nutno však říci, že ho v záloze skvěle nahradil David Řehoř, který se s Martinem Škurkem skvěle doplňoval. Tlak Ďáblic však sílil a v závěru poločasu se Ďáblice dočkaly branky, kterou vstřelil nechytalelnou hlavičkou vysoký hráč Ďáblic.

Druhá půle se nesla ve znamení první půlky.Ďáblice měly územní převahu, ale naše obrana odehrála výbornou partii. Matěj, Filip Kulda, Tomáš i Ondra zastavovali útoky soupeře. Někdy při nás stálo i štěstí, ale to k tomu patří. V útoku jsme zlobili zejména díky špatné rozehrávce brankáře, který nám připravoval řada šancí, ale nic jsme nevyužili. Největší šanci jsme si však vypracovali sami. Patrik ligovým křížným pasem za obranu Ďáblic našel nabíhajícího Martina, který však sám před brankářem střílel těsně vedle Škoda, ale asi bychom chtěli moc Naopak Ďáblice opět brankou z rohu zvýšili na 2:0 a rozhodly zápas. V závěru ještě měl slibnou příležitost Tomáš Krutina, ale dnes nebylo souzeno. Zápas jsme prohráli, ale vzhledem ke složení našeho mužstva to není žádná tragédie. Kluci si zahráli a zejména ti nejmladší (Mario a Matouš) r. 2003 zaslouží velkou pochvalu, že hru řešili s rozumem a nebáli se hrát fotbal. Taky mile překvapili hráči na nových postech – FIlip K. v obraně a David Ř. ve středu zálohy. Do týmu také skvěle zapadl nový hráč – Patrik, který předvedl výborné myšlení a pohyb. Pro obě mužstva to byl určitě zajímavý zápas.

Sestava: Martin P., – Mario, Lukáš, Dominik, Matouš, David Ŕ., Tomáš Kr. Matěj H., Lukáš Ch., Ondra, Patrik, Martin Šk., Filip K., Tomáš Cr., FIlip P.