Předposlední zápas podzimní části přinesl derby s Ďáblicemi. Skoro tradičně jsme nebyli kompletní – chyběl zraněný Honza Š. a nemocný Dominik a obě absence byly znát.

Zápas se odehrál na rozměrově velmi malé umělé trávě. Od začátku bylo jasné, že na takovém hřišti půjde kombinační hra stranou a budou převládat osobní souboje a nakopávané míče. Pro takovou hru měli bohužel lepší fyzické dispozice urostlí hráči Ďáblic.

Zápas začal náporem domácích, ale naši kluci se úspěšně bránili. Zhruba po čtvrt hodině se obraz hry vyrovnal a Chabry začaly častěji útočit. Po centru Petra K. z levé strany dal dokonce Šimon hlavou vedoucí branku.

Vedení nám vydrželo skoro až do přestávky, bohužel po zmatcích v obraně se míč dostal na vápně k domácímu útočníkovi a ten střelou k tyči vyrovnal.

V druhém poločase jsme měli několik nadějných akcí, ale šance zůstaly nevyužité (Jáchym, Saša). Nakonec se projevila fyzická převaha Ďáblic, možná trochu i rezignace našich hráčů a výsledkem byly další čtyři góly v naší brance během 20 minut.

Věřme, že poslední zápas dopadne lépe.

Branka: Šimon

Sestava: Míša – Filip P., Šimon, Tomáš, Petr. V., David, Stefan, Petr Z., Saša, Jáchym, Petr K., Filip L., Pepa, Miky 

Zapsal: A. Jírovec