Zápas na hřišti Měcholup naši kluci zvládli jen co do výsledku. Soupeř nastoupil jen s 10 hráči a ve viditelně kombinované sestavě. Naši kluci byli od počátku lepší, ale proti zhuštěné obraně soupeře a na kluzském terénu jsme se nemohli golově prosadit. Šancí bylo spousta, jeden rohový kop za druhým, 2 nastřelené tyče, ale na branku jsme stále čekali. Až Honzík v rohu vápna vybojoval míč, poslal jej na malé vápno, kde se míče zmocnil Tomáš a prostřelil brankáře Měcholup. Z vedení jsme se však dlouho neradovali, soupeř rychle rezehrál přímý kop až za naši obranu a nejvyšší hráč soupeře postupoval sám na Martina a nedal mu šanci.

Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji. Hrálo se prakticky stále na polovině Měcholup, ale hráči Měcholup za pomoci tyčí, výborného brankáře i naší nemohoucnosti stále statečně odolávali. Nicméně chyba přeci jen přišla, když ve vápně se dostal míč k Davidovi Hradilovi a ten prostřelil obranu i brankáře domácích a poslal nás do vedení. V posledních minutách ještě přidal třetí branku Sašena.

Za předvedený festival neproměněných šancí nelze kluky moc pochválit. Dát asi z 15 šancí 3 branky je málo, a to i na těžkém terénu na kterém se dnes hrálo. Nicméně kluci v poli zahráli docela dobře, jen ve vápně bylo jaksi plno řešení situací nebylo optimální. Naši kluci se tam tlačili v 5 hráčích a soupeř tam bránil v 8 hráčích. I tak pár akcí zejména po pravé straně, kde hrá Petr Závitkovský s Petrem Valentou bylo moc hezkých. Také oba stopeři Vasil se Šimonem hráli jistě. A samozřejmě nelze nepochválit naše mladší žáky, kteří přišli vypomoci (David a Tomáš) starším žákům a 2 brankami otočili zápas.