Do Dubče jsme jeli v pozici favorita, alespoň co se týkalo postavení v tabulce. Bohužel naše akcie klesly hned po 10 minutách, když po nedorozumění v naší stoperské dvojici, šla Dubeč překvapivě do vedení. Chaberáčci ale zabrali a na branku Dubče se valil jeden útok za druhým. Kluci v první půlce předváděli nejlepší fotbal minimálně v Jarní sezoně. Výborně se rozehrál Jára na lévé straně obrany a ve spoupráci s Honzou byli stálým nebezpečím pro Dubeč. Na druhé straně hrál obdobně v obraně Péťa Klouček a před ním Petr Z.Centry do vápna jen lítaly. Šancí jsme měli na 3 zápasy, ale gol ne a ne padnout. Až v závěru první půle se krásně z 20 metrů trefil Honza a srovnal na 1 : 1.

Do druhé půle jsme vstoupili výbo rně. Po úniku z pravé strany se nejlépe na hranici malého vápna zorientoval opět Honza a bylo to 2 : 1. To už vypadalo nadějně. Bohužel tempo hry z naší strany trošku opadlo. Ne o moc, ale už to nebyl takový koncert jako v první půli. Stále jsme byli lepší, ale golových šancí bylo už méně. Přesto Šimon, Petr, Saša mohli rozhodnout. Bohužel jsme více kombinovali i v pokutovém území, než jsme stříleli, a to byla škoda. Z našeho tlaku plynula i spousta standardních situací, ale bohužel ze spousty rohů a přímých kopů jsme nic nevytěžili. Naše rohy a přímé kopy zahrávané s malou razancí končily na prvním hráči domácích a do „ohně“ jsme míč bohužel nedostali. Takže přišel trest. Soupeř unikl 5 minut před koncem po pravé straně, poradil si s naší obranou a bylo srovnáno. Po dvou minutách to mohlo být ještě horší, neboť do naší rozhozené obrany soupeř vnikl znovu, ale naštěstí hráč Dubče přestřelil. I my jsme sahali po vítězství, ale střela z otočky Honzy šla metr vedle. Zápas tak skončil překvapivou remízou. Domácí nám dali lekci z efektivity – ze dvou střel mezi tyče dali 2 branky, na kterých však nenesl náš brankář vinu. My jsme naopak z našeho soustavného tlaku dali také jen 2 branky a to bylo málo. Výkon však celého našeho týmu byl výborný a to, že jsme šance neproměnili, je určitě škoda, ale předvedená hra je určitě důležitější.

Branky: Honza 2

Sestava: Míša, Jára, Petr K, Petr V. Petr Z., Vasil, Saša, Honza, Šimon, Pavovic, Ivan, Maky, Jáchym