V neděli ráno jsme sehráli další zápas v přeboru. Soupeřem nám byla Dukla „C“, která však byla složena z hráčů hrajících ligová utkání. Navíc 7 hráčů v sestavě Dukly ročníku 2000 bylo znát (my jsme měli je 2 hráče tohoto ročníku). Od počátku byl patrný rozdíl v rychlosti, práci s míčem, důrazem v soubojích no praktick ve všem. Dukla byla ne o 1, ale o 2 třídy někde jinde. Naši kluci se snažili, ale přeci jen máme nějaké herní limity. Snad jen 3-4 hráči z našeho týmu byli hráčům Dukly rovnoceným soupeře, ale to je bohužel málo. Naopak se ukázalo, že přebor je jiná kategorie a některým našim hráčům bude tato soutěž dělat veliké problémy. Ke cti našich kluků však musíme říct, že bojovali až do samého konce a stále se snažili dát branku a hrát otevřený fotbal, což ocenil i trenér Dukly. I když skore vypadá, že jsme se nedostali za půlku, tak tomu tak nebylo. Měli jsme i několik golových šancí, ale vše zneškodnil výborný brankář Dukly. My jsme naopak několik branek soupeři doslova darovali zbytečnými chybami a nebo nesoustředěním se na hru. Dukla všechny naše chyby nemilosrdně trestala a své chyby vždy dokázala napravit. Pro naše hráče to byla velká škola fotbalu a doufejme, že si z tohoto zápasu vezmou jen to nejlepší. 

Nemá smysl se v tomto zápasu moc pitvat. Dukla v tomot složení by asi v přeboru porazila každého. Nám naopak chybělo několik hráčů základní sestavy, kteří by určitě výsledek neotočili, ale určitě by přispěli k lepšímu obrazu hry a skore. Dobrou zprávou je, že nás snad čekají i zápasy se soupeři, kde budeme moci uhrát lepší výsledek. Špatnou zprávou zase je, že se nevyhneme i dalším takovým zápasům se soupeři, kteří budou starší a fotbalovější, ale to jsme věděli i na začátku soutěže. Největším pozitivem tohoto zápasu bylo, jak kluci zvládli zápas po psychické stránce. Nebylo slyšet žádné nadávání na spoluhráče, nebyly vidět žádné otrávené obličeje. Kluci se snažili útočit a hrát svoji hru i když naše akce zastavovala výborná obrana Dukly. Nebáli se udělat kličku, narážečku nebo konstruktivně rozehrát z obrany a to je super. Výborně dnes zahrál Pepa a Miky.

Sestava: Martin P. – Tůma, Josefus, Cranford, Kadlec O., Heinzel, Dvořák K., Karban, Škurek, Hradil, Švehlík, Krutina, Řehoř, Kvapil