Ahoj sportovci, máme již za sebou čtyři zápasy zimní ligy v Třeboradicích a dvě kola zimní soutěže okruhu Balkap. V obou soutěžích již víme, že soupeři nezaháleli a že nám nic zadarmo nedarují. Kvalita soupeřů výrazně stoupla a my se s tím musíme rychle srovnat.

V Balkap cupu docela válíme a držíme se na špičce soutěže. V Třebo se nám již podařilo minulí víkend klopýtnout. Ustrašeně odehraný zápas s Běchovicemi se školáckými chybami nás stály tři body. A to jsme vedli 2 : 1. Škoda. V dalším zápase s Hovorčovicemi ovšem kluci potvrdili, že něco málo již umí.

Tento víkend jsme si ochutnali náročný fotbalový den Odehráli jsme celkem za sobotu 11 soutěžních utkání, a to jak v Balkapu, tak v Třeboradicích a také jsme pomohli na Meteoru. To je slušná porce a především výborný trénink. Jak fyzická, tak i vyšší psychická zátěž, se nám bude do budoucna hodit. V Třebo zimní lize jsme obé utkání vyhráli a v Benešově kluci odvedli také kus práce. Podařil se výsledky vydařený fotbalový víkend. Jen tak dál !!! L Chaloupka