S3

Čím si myslíš, že je tvoje střelecká fazóna zapříčiněna, Michale? Ve 3 zápasech jsi za mladší dorost vstřelil 13 branek, což je obdivuhodné. Jeden jsi přidal za starší dorost a pomohl jsi mu tak k prvním třem bodům v této sezóně… Dohromady 14 gólů ve 4 zápasech.

M: * Není to jenom o mně, je to především týmový výkon. Hrozně rád si zabíhám za obranu a kluci to vědí, takže mi tam posílají míče. Myslim si, že máme momentálně na to, abychom vyhráli ligu.

Před sezónou k vám přišel nový trenér, hrající za chaberský A-tým, Jan Škurek. Jak bys hodnotil spolupráci s ním? Celkově, jaký je trenér?

M: * S trenérem jsem spokojený. Hraju v útoku a mám volnou pozici. Snažím se najít mezeru v obraně soupeře a využít to v náš prospěch.

Víme, že fotbal není jediným sportem, který děláš. Pověz nám něco o triatlonu, jak trénuješ, něco o závodech, atd…

M: * Triatlon se skládá ze 3 sportu (plavání, kolo a běh). Tréninky mám každý den (včetně těch fotbalových). Nejvíce mám plavání. Na plavání mi přijde dobré, že používám úplně jiné svaly, než při fotbale. Triatlon je ovšem individuální sport, který mi hodně dal (třeba dobrou fyzičku), ale začalo se mi stýskat po fotbale.