Na zápas proti FA Praha jsme dorazili s 8 hráči, kteří měli v nohách dopolední zápas za dorost Chaber nebo za mateřský klub v Klecanech (střídavé starty). Bohužl se hrálo na zeleném koberci, který možná před deseti lety se nazýval umělou trávou a to ovlivnilo celý zápas. Hra byla vyrovnaná z obou stran. Soupeře jsme přehrávali ve středu pole, kde naši „Admiráci“ Martin s Kubou se dostávali do zajímavých pozic nebo posílali průnikové přihrávky na naše útočníky. Do vyložené šance jsme se však nedostali, hlavně vinou naší neochoty vystřelit z hranice vápna. Stejně tak i šance soupeře naše obrana v čele s Pavlovičem a Cranfordem zastavovala, i když soupeřící útočník s č. 7 byl fyzicky i herně kvalitně vybaven. První půle tak byla spíše o bojovnosti než o nějakém festivalu hezkých akcí z obou stran. 

Druhá půle přinesla přeci jen trochu vzruchu. Hlavně začátek byl z naší strany nadějný. Dominik svoji rychlostí se často dostával za obranu domácích a branka visela na vlásku. Bohužel v největší šanci Dominik místo střely hledal ještě před brankou lépe postaveného spoluhráče. Největší šanci měl Martin Š., který obešel 3 hráče FA, ale brankáře prostřelit nedokázal. Naše obrana fungovala výborně a už to vypadalo, že branka nepadne. Jenže z rohového kopu si náš brankář nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Prohrát takovouto brankou v tak důležitém zápase jsme si asi nezasloužili, ale fotbalový bůh dnes nebyl Chabrům nakloněn. Pak jsme stáhli hru na 3 obránce a hráli na 3 útočníky, ale mimo hlavičku Filipa Kuldy (minula šibenici asi o půl metru) jsme si velkou šanci nevytvořili. Soupeř naopak pronikal do naší rozhozené obrany a šance na branku měl, ale Martin v brance byl pozorný. Zápas tak skončil vítězstvím domácích. Asi by slušela utkání remíza, ale na to se ve fotbale nehraje. Dnes klukům nebyla branka souzena, tak snad příště.

Sestava:

Pohunek – Pavlovič, Heřman, Škurek, Kulda, Kadlec, Švehlík, Řehoř, Tůma, Dvořák, Žolták, Josefus, Heinzel, Cranford, Krutina, Kvapil