Naši starší žáci sehráli utkání s 2. mužstvem tabulky – Háji. Hrálo se na umělce, tedy povrchu, který nám absolutně nevyhovuje. Nicméně na to se nelze vymlouvat.Od začátku zápasu byly Háje aktivnější a branka zasouženě vstřelil soupeř, když proměnil pokutový kop, správně nařízený po faulu Járy. Bohužel ani tato branka nás neprobudila z letní letargie. Soupeř mohl přidat ještě minimálně jednu branku, ale Míša v brance a naše obrana nás držela nad vodou.

Druhá půlka již začala lépe. Hráli jsme aktivněji a dostávali jsme se na dostřel branky Hájů, bohužel bez zakončení. Naopak Háje daly na 2:0. Už to vypadalo na jasný zápas ale kluci z Chaber zápas ještě zdramatizovali. Nejprve Jára krásně prošel přes 3 bránící hráče a střelou do šibenice dal na 2:1. V zápětí po faulu na Honzu se z přímého kopu dostal míč k Jáchymovi a ten hlavou srovnal na 2:2. Pak jsme měli 2 slibné příležitosti z přímých kopů, ale Honza ani jednou netrefil branku, což byla docela škoda, protože branku Hájů hájil brankář, který by asi na břevno nedoskočil. Na druhou stranu Míša v naší brance zneškodnil aspoň 3 vyložené šance Hájů. Bohužel dvěma samostatným brejkům čelit nedokázal a tak Háje vyhrály a nutno dnes říci, že zcela zaslouženě. 

Přísnější měřitko snese jen výkon Míši, Davida, Járy, Petra V. a Vasyla. Ostatní dnes nepředvedli očekávaný výkon a tak 3 body zůstaly na Hájích. Ale je to jen fotbal a kluci nejsou stroje. Špatná chvilka padne na každého a starší žáci mají takový náskok, že si i malé zaváhání mohou dovolit,

Branky: Jára, Jáchym

Sestava: Míša – Filip L. Filip K.,  Jáchym, Dominik, Tomáš, David, Honza, Petr Kl., Petr V. Šimon, Vasyl, Jára