Stále nemá naše „béčko“ jistotu prvního místa, jelikož pronásledovatelé z Točné stále nezaváhali. Čekalo nás tedy další utkání, ve kterém jsme museli opět zvítězit. Nečekal nás lehký soupeř, mužstvo s nejdelším názvem
Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, který nás v podzimní části porazil 3:2. Utkání probíhalo v poklidu a bez branek až do 74.minuty, kdy naši obranu překvapil domácí Nguyen a v podstatě jedinou šanci v zápase proměnil. Už se zdálo, že mnoho času a sil nezbývá, ale chuť zvítězit převládla. Během posledních pěti minut v zápase se povedlo utkání otočit. Po brankách Škurka, Davida a Jáchyma Červenkových jsme mohli slavit.

Sestava: Zeman – Jiroušek (Štěpánský), Vajnar, Škurek, Kozler – Valenta, Pavlovič S., Červenka J., Závitkovský (Kotlík) – Červenka D., Gottwald (Pavlovič F.)

Branky: 74. Nguyen Tu Duc – 86. Škurek Jan, 89. Červenka David, 90. Červenka Jáchym (pen.)