Starší žáci sehráli poslední přípravný zápas před sezonou s přeborovými Kolovraty. Generálka nám vyšla náramně. Kluci od počátku opanovali hřiště a šli jsme i brzy do vedení. Branky Během první půle jsme nastříleli 4 branky a bylo rozhodnuto. Navíc jsme neproměnili penaltu a několik dalších příležitostí, ale to zas tak nevadilo. Soupeř jen v závěru první půle snížil na 1 : 4.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. Měli jsme více ze hry a i brankové příležitosti. 5. branku přidal Petr Valenta po krásném náběhu střelou pod břevno a po faulu na Honzu dal Šimon z penalty 6. gol. Hrál se otevřený fotbal a i Kolovraty měli šance. Největší byla z pokutového kopu, ale Míša v brance penaltu kryl. Nakonec Kolovraty snížili v závěru na 6 : 2 naším vlastním golem (ovšem parádním). Zápas se vydařil a kluci ukázali, že jsou na soutěž velice dobře připravení.

Branky: Petr V. 2, Honza, Vasyl, Šimon, Jáchym

Sestava: Míša – Filip Pavlovič, Šimon, Dominik, David Hradil, Petr Valenta, Vasyl, Jáchym, Honza, Stefan, Filip Lipovský, Jára Štemberk