Na zápas do Kolovrat jsme dorazili v hodně kombinované sestavě. Nejen, že jsme museli vzít 2 hráče ročníku 2001 a 2 r. 2000, ale i kluci z r. 1999 nebyli zcela zdrávi (Šimon, Honza).  Do Kolovrat jsme dorazili jen s jedním hráčem na střídání. Naopak mužstvo Kolovrat nastoupilo, alespoň co co počtu hráčů, kompletní. Hráči z Kolovrat od počátku dominovali. Bylo vidět, že tohle mužstvo hrálo předchozí sezony pražský přebor. Domácí byli rychlejší, důraznější a více na míči. I tak naše obrana odolávala. Bohužel 1. Branku jsme vymysleli sami. Náš střední záložník namazal zpětnou přihrávkou útočníkovi domácích a bylo to 1:0. Aby hrubek nebylo málo, tak druhou branku zajistil Míša, když při odkopu nešťastně uklouzl. Do poločasu dal soupeř ještě 3. Branku.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. Hrálo se více na naší polovině. Honza již do zápasu nemohl zasáhnout, takže jsme hráli bez střídání. Soupeř přidal ještě 3 branky. I my jsme se však branky dočkali. Jáchym posunul míč na nabíhajícího Pepu, který chladnokrevně překonal brankáře hostí střelou pod břevno.  Zápas tedy skončil naší vysokou prohrou. Kluci na hřišti nechali maximum, ale proti takovému soupeři musíme nastoupit kompletní abychom mohli být důstojným soupeřem.

Branky: Pepa Švehlík

Sestava: Míša – Šimon, Petr Z., Filip P., Tomáš C. David H., Saša, Jáchym, Stefan, Honza, Pepa, Petr K.,