Na zápas s Kolovraty jsme dorazili s 6, hráči kteří měli v nohách zápas za dorost. Na regeneraci měli tak jen 1 hodinu. Navíc chyběl Forest a Dominik,tedy polovina hráčů ročníku 2000, které máme. No a soupeř byl z horních pater tabulky. I tak jsme nezačali vůbec špatně. Hra byla vyrovnaná a my jsme měli šance. Nejprve Martin Škurek unikl po levé straně a dostal míč na Tomáše Krutinu, jehož střela byla zblokovaná. Pak David Hradil z přímého kopu poslal míč do šibenice branky Kolovrat a bylo do 1:0. Soupeř však postupně přebíral iniciativu a podařilo se mu vyrovnat z rychlého protiútoku jeden na jednoho. V zápětí šly Kolovraty do vedení, když se prosadil z úhlu stoper domácích. Poslední branku jsme dostali z přímého kopu.

V druhé půli už nám pomalu docházely síly. Naši záložníci už nestíhali tolik podporovat útok, jak bychom si představovali. Navíc pro vyčerpání už nenastoupil Miky, takže jsme museli improvizovat i v obraně, kde se nás nejvíce zlobil levý záložník domácích, kteý byl u většiny branek Kolovrat a zejména rychlostně převyšoval naše (mladší) hráče. My jsme vsadili vše na útok, abychom vstřelili ještě aspoň 1 branku, ale bohužel šance Martina Šk., Pepy nebo Davida zůstaly jen šancemi. Nás naopak do větší porážky zachránil několika skvělými zákroky Martin Pohůnek

Přes vysokou prohru kluci zápas odmakali. Na našem výkonu se podepsaly jak absence klíčových hráčů, tak i únava řady hráčů. Na druhou stranu dne s v zápase dostali prostor i hráči, kteří jindy třeba více střídají a rozhodně nezklamali a zápas s kvalitním soupeřem odehráli velice dobře. 

Branky: David

Sestava: Martin P. – Filip P. Pepa, David, Miky, Martin Šk, Kuba, Filip T., Filip K., Max, Tomáš Kr., David Ř. Pavel, Tomáš C.