Na první zápas sezony mladších žáků jsme vyrazili jen s dvojicí brankářů a 10 hráči do pole a to ještě Honzík na levé straně zálohy mohl hrát jen na 50 %. Soupeř měl naopak několik hráčů na střídání a hlavně měl věkovou převahu. Herně jsme však byli lepší my. Po rychlé akci jsme šli hned v první minutě do vedení. Pak jsme měli několik šancí, ale branka z toho nebyla. Soupeř naopak krásnou střelou bod břevno vyrovnal na 1 : 1.

Další šanci mimo několika rohů a závarů si již nevypracoval. Dvakrát však musel Míša v brance vyběhnout, aby zamezil postupování hráčů Kunratic na naši branku. Na hřišti se však začalo přiostřovat. Během 2 minut museli být 2 naši hráči ošetřováni. Naštěstí byl brzy konec první půle, takže jsme si mohli vydechnout.

Druhá půle začala ve stejné duchu jako první, hned v úvodu utekl Petr, ale jeho centr nebyl zužitkován. Golové šance měl Jáchym a Honzík, ale branka z toho nebyla. Až Jáchym se dobře zorientoval ve vápně a důrazně šel za míčem a zvýšil na 2 : 1, když jsme po chvíli z rychlého protiútoku dali na 3 : 1 vypadalo to, že se zápas dohraje v poklidu.

Bohužel soupeř po rohovém kopu snížil na 3 : 2 a zápas se zdramatizoval a to nejen na hřišti, ale i mimo ně. Zejména trenér Kunratic neudržel nervy na uzdě a zbytečně jitřil atmosféru mezi hráči a diváky. No nic, naši kluci to zvládli a se soupeřem drželi statečně krok. Starším hráčům stačili nejen rychlostně, ale i důrazem v osobních soubojích. Naše obrana prakticky soupeře do ničeho nepustila, až v závěru zápasu se na chvilku udělala díra mezi našimi stopery, kam dostal útočník Kunratic přesnou nahrávku na hranici vápna a postupoval zcela sám na Martina v brance. Hráč domácích vystřelil přesně k tyči a už to vypadalo na remízovou ránu. Ale Martin v brance byl proti. Tygřím skokem ke své pravé tyči dokázal vyškrábnout konečky prstů míč na roh.

Další šance již soupeř neměl a tak zápas skončil naší výhrou a z jižního okraje Prahy si vezeme 3 body.