Ve středu pod světlama jsme si předehráli zápas zimní ligy na Mělníku. Oproti Aritmě měli trenéři k dispozici prakticky kompletní kádr (chyběl jen Jáchym s Tomášem Cranfordem). Kluci na domácí vlétli hned od samého začátku a hra se odehrávala zejména na půlce soupeře. Také jsme šli do vedení, když Honza dostal ideální nahrávku ze zálohy za obranu a sám před brankářem nezaváhal – 1 : 0 pro Chabry. Netrvalo dlouho a přidali jsme druhou branku po výborně zahraném signálu se trefil Šimon pod břevno. Účet první půle uzavřel opět Honza. Nutno říci, že jsme ještě další šance nevyužili. Soupeř hrozil jen z rychlých protiútoků, ale naši obránci veškeré jeho průniky s přehledem zastavili.

V druhé půli jsme pokračovali v ofenzivní hře. Nejprve Martin Škurek nepřetavil centr Honzy a těsně přestřelil. Střelecký účet druhé půlky otevřel Honza dělovkou z hranice vápna. Po chvíli jej napodobil Dominik, který poslal odražený míč krástnou střelou z 15 metrů k tyči 5 : 0. Následně Petr Klouček vystřelil k tyči a bylo to 6 : 0. Poslední branku zaznamenal Honza po hezké kombinaci s Petrem Kloučkem a Vasylem. Měli jsme i řadu dalších šancí – Stefan, Dominik, Honza, Petr V., které jsme nevyužili, ale to už bychom asi chtěli moc. Naši hráči se ale snažili o kolmé přihrávky za obranu, narážečky i o otáčení hry. Je vidět, že kluci se už něco naučili. Každopádně kluci dnes odehráli výborné utkání a v Mělníku zanechali výborný dojem a navíc vezou 3 body do Chaber.

Branky: Honza 4, Šimon, Dominik, Petr Kl.

Sestava: Míša – Filip Lipovský, Filip Kulda, Filip Pavlovič, Petr Kl., Petr V., Stefan, Martin Šk., Honza, Domink, Šimon, Vasyl, David Hradil