Na zápas s ligovým Meteorem jsme si vzali 4 hráče ročníku 1999, protože jinak máme prakticky jen hráče ročníku 2001 a proti ligovému Meteoru by to byl zápas o ničem. Díky posilám jsme byli Meteoru rovnoceným soupeřem a hrálo se zajímavé utkání. Soupeř šel do vedení hned v 1. minutě, když využil nedorozumění našeho stopera a brankáře.  Po chvíli, ale střelou z hranice vápna vyrovnal Filip Pavlovič. Meteor ale kontroval obdobnou střelou a bylo to 2:1. Meteor hrozil zejména z rychlých brejků po křídlech, které naši mladší obránci nedokázali zachytit. Řadu šancí vyřešil Martin v brance, přesto jsme obdrřeli ještě 3 branky do půlky. Za nás výsledek první půle uzavřel Jáchym, když proměnil svůj nájezd na brankáře Meteoru. Šanci vystřelit branku měl i Honza, David H. nebo Martin Kv., ale většinou se zakončením dost otáleli.

Druhá půle byla z naší strany lepší než první (možná i Meteor trošku zvolnil), každopádně branku jsme již nedostali a naopak jsme mohli nějakou branku přidat. Největší šanci měl Honza, který prošel přes 3 hráče Meteoru, ale brankář jej vychytal. Šanci měl i Dominik a Tomáš Krutina, ale branka už nepadla. Kluci podali výborný výkon. Zejména musím pochválit hráče ročníku 2001, kteří dali do zápasu všechno a drželi se staršími hráči krok. Starší kluci naopak těm mladším výrazně pomohli a s mladšími hráči předvedli řadu pěkných kombinací.

Branky: Filip Pavlovič, Jáchym

Sestava: Martin P., – Filip Kulda, Tomáš C., David Ř., David H., Honza, Jáchym, Petr V. Vasyl, Martin Kv. Pavel, Dominik, Tomáš K