Ahoj sportovci, v minulém týdnu se tedy děly věci. Ve čtvrtek nám čáp přinesl nového fotbalistu. A říkají mu Jirka. I s maminkou Evou Mlčákovou se mají k světu. Velký je ovšem problém sehnat na něj kopačky. Odhadli bychom  tak 6-7 cm a balón č. 1. Jak je naším zvykem nic nenecháme náhodě, přímo od maminky totiž již víme, že má skvělí nákop. A ta to jistě ví nejlépe. Zaplať pánbůh, že je venku, co Evi ? Přejeme zdraví, štěstí a prima život. Uvidíme se na hřišti.

 Další pozitivní fotbalová zpráva je, že kluci opět přivezli tři body ze zimní ligy v Třebo. O to více ceněné, že kluci porazili našeho fotbalového souseda SK Ďáblice. Čili v derby Prahy 8.

Přímo k zápasu bychom rádi podotkli, že všech 5 branek jsme vstřelili po kombinacích či po získání balónu. Tedy žádné náhody a nesmysly. Kluci to odehráli parádně a rádi bychom na této vlně pokračovali celý nový rok. Hra měla velmi bojový náboj, ale zásluhou laxního přístupu rozhodčího také naše kluky pořádně zabolela. Došlo to až tak daleko, že jsme tři svěřence ze hřiště odnášeli. Tak to dopadá, když se drobné přestupky přehlížejí. Posléze to graduje a z lehkých přestupků se pak stávají drsné. Soupeř vás může na hřišti okopávat bez trestu, jako by nechumelilo. Sečteno podtrženo, po těchto zákrocích máme dva kluky zraněné, z toho jednoho dlouhodobě. Jedna z důležitých věcí našeho snažení a fotbalování je, že se snažíme minimalizovat možnosti zranění a pak přijde tohle. Kubo dej se brzy dohromady. Když jsme u jmen – tak branka levou od Martina Stránského byla jedna fantazie, po dvou brankách vstřelili Kája Kohout a Aleš Chaloupka – především Kája nakopl tým důležitou úvodní brankou. Obranná činnost Martina Pamětického, Tadeáše Němce a Kryštofa Mokáně prostě neměla chybu. Celý tým zahrál, co měl ! Jen tak dál!!!

L + J