Ahoj sportovci, tato sezóna utekla jako voda. Fotbalových zážitků byla plná. Kluci poctivě trénovali a úspěchy se dostavily. Každý rok, a to již říkáme po čtvrté, to snad již nemohlo dopadnout lépe. Kluci letos opět překvapili. Také proto jsme to oslavili v restauraci U Trumpety. My slavíme rádi! Rozdali jsme pár individuálních ocenění, tu nejdůležitější cenu trenéra za největší herní pokrok, letos získal Tadeáš Němec. Gratulujeme!!! Teprve teď ti to ovšem chlapče začne.

Přejeme hráčům, aby jim vydrželo nadšení ze hry i další náročnější sezónu. Děkujeme za podporu rodičů, bez kterých bychom to nedali. Jsme rádi, že za celou sezónu nedošlo k žádnému vážnému zranění. A že kluky odevzdáváme v celku, ač to tak někdy na hřišti nevypadalo. Vždy ale ještě mohou docházet na kroužek keramiky či poezie.

Děkujeme personálu restaurace U Trumpety a především Petrovi Kloučkovi za pohoštění. Přejeme Petrovi také další sportovní úspěchy ve vedení našeho A- týmu. S mládeží již v minulosti předvedl, co umí.

Děkujeme za podporu klubu. Velkou měrou se podílí k rozvíjení našich mladých fotbalistů a jejich fotbalového světa, a také se mu podařilo vybudovat opravdu pěkný fotbalový stánek.

Jen tak dál!!!

L + J + D

PS:Máme před sebou ještě generační paintballový souboj v Benešově. A to vám povím, kdo uteče -vyhraje. Špatná zpráva ovšem je, že ti „darebáci“ již běhají rychleji než my. Zlomte vaz, tatínci!!!

Dnes ještě přátelské utkání s Vršovicemi a zítra s Neratovicemi