Zápas s Loko Vltavín jsme začali výborně. Honza ze zálohy posunul míč na Tomáše Krutinu a jeho centr našel na zadí tyči Boba a ten překonal brankáře hostí. Vltavín (aktuálně 2. tým přeboru) však ukázal svoji kvalitu a brzy vyrovnal, když naši obránci nestačili na výborně rychlostně vybaveného hráče hostí. Pak se Vltavín dostal do tlaku, z kterého vytěžil 2 branky ze standardních situací. Vltavín nás předčil zejména důrazem v našem pokutovém území, kde jeho urostlí hráči byli mnohdy nad naše síly. Kluci ale hráli s nasazením a i my jsme se dostávali do šancí.Ale bohužel ani v pokutovém území hostů jsme nekralovali a tak se nám míč do branky protlačit nepodařilo.Naopak ve středu pole jsme soupeře přehrávali a výborně kluci kombinovali pozemi a zásobovali naši ofenzívu kvalitními přihrávkami. Bohužel víc než nastřelené břevno jsme již v první půli nezískali.

V druhé půli jsme se ještě pokusili s výsledkem něco udělat. Posunuli jsme Filipa Pavloviče ze stopera až na hrot a Mikiho naopak na stopera. Oba kluci odehráli výbornou půlku a bylo to jedno z milých překvapení. Hra se přelévala z jedné stranyna druhou a myslím, že se bylo na co koukat. Soupeř sice vstřelil dvě branky a několikrát se ještě vyznamenal Honza v brance, ale obraz hry byl z naší stranydaleko fotbalovější. Zcela zaslouženě jsme se dočkali zkorigování výsledku, když odražený míč uklidil bombou do šibenice Martin Švehlík.

Oproti minulému utkání jsme podali daleko lepší výkon a je vidět, že si kluci vzali nějaké věci k srdci. Všechny kluky je třeba dnes pochválit. Kluci zápas zvládli po fotbalové stránce moc dobře. Máme mladý kádr (dnes hrálo 7 hráčů ročníku 2002), ale naopak chybělo několik hráčů ročníku 2001 hrající na podzim ve velmi dobré formě (Švehlík P., Pavel Josefus), takže možná naše výkony mohou jít ještě nahoru.