Zápas s Přední Kopaninou jsme začali výborně. Nejprve měl šanci Šimon, který po rohovém kopu vlétl do šestnáctky soupeře, ale jeho střela šla těsně vedle. Pak Jáchym unikl po pravé straně, před brankou dal luxusní přihrávku Honzovi a ten se z malého vápna nemýlil – 1 : 0 pro Chabry. Po chvíli mohl zvýšit Petr Klouček, když po přihrávce Honzy postupoval sám na branku Kopaniny, ale brankář jej vychytal. Další šanci měl Jáchym, ale trošku váhal se střelou. Až Jára dostal krásnou přihrávku od Davida Hradila a tvrdou střelou poslal míč do šibenice branky domácích. Už to vypadalo, že stav 2:0 vydrží až do konce první půle, ale soupeř v poslední minutě z hranice vápna poslal míč od tyčky do naší branky.

Druhou půlku jsme začali naším tlakem a hned  v úvodních minutách unikl Vasyl a bylo to 3 : 1 . Zdálo se, že zápas dohrajeme bez vážnějších problémů, zvláště, když jsme měli i golové šance (Petr, David), ale otřepané nedáš dostaneš platilo i na Kopanině. Po nedorozumění v naší defenzivě se dostal před naši branku hráč Kopaniny a nemýlil se 2:3. Když po rohovém kopu Kopanina dokonce srovnala, začaly se dít na hřišti věci. Kopanina zacítila svoji šanci a my jsme naopak znervozněli. Hra byla plná osobních soubojů a kombinace bylo pramálo. Nicméně jedna kombinace se nám přeci jen povedla. Na jejím konci byl nejprve Honza, který sám postupoval na brankáře domácích, sice jej nepřekonal, ale k odraženému míči se dostal Jáchym a hlavičkou poslal Chabry do vedení  na 4:2. Poslední branku přidal Šimon – a opět hlavou.

Kluci dnes sehráli zápas s těžkám soupeřem, který byl určitě kvalitnější než minule.

Branky: Honza, Jára, Šimon, David, Jáchym

Sestava: Míša, – Honza, Jára,Šimon, Vasyl, Jáchym, Filip P., Stefan, Filip L., David, Petr V., Petr K., Dominik