V dnešním zápase jsme nastoupili proti soupeři PSK Union. Myslím, že už si kluci zvykli, že pokud hrajeme soutěž 2002,2003, tak zaručeně nepatříme vzrůstem mezi ty větší, ale na hřišti se posuzuje fotbal a ten se nám dnes dařilo hrát po většinu času moc hezký.

První poločas se oba týmy oťukávaly a na obou stranách byly hezké šance, i když se více hrálo na půlce soupeře a tak bylo jen otázkou času, kdy to tam padne. Prvního gólu jsme se dočkali až v 18. minutě, kdy Maty vypálil ze vzdálenosti zhruba 20metrů a zavěsil pod břevno. Několikrát nás zastavila v našich akcích leckdy velmi těsná off-siteová situace. Tak se první poločas končilo se skóre 0:1.

Druhý poločas byl na góly již více přívětivý. Ve 42. minutě centroval Ada F. na bránu a Luky B. dorážel – stav 0:2. Mezi tím neproměnil gólovou šanci Marťa Š., jeho střela skončila nad bránou. Pak se k míči dostal Maty, vyvezl míč a poslal pas na Lukyho, který šel sám a nedal gólmanovi šanci, umístit po zemi k tyči na stav 0:3. Poté měl několik minut tlak soupeř, střílel několik rohů a snažil se ohrozit naši bránu, buď ale zakročila naše obrana, záloha a nebo hezky vychytal Honza N. v bráně. Pak ale přišla zase akce Chaber a po rozehraném rohu se obul do balonu Luky, míč ještě tečoval soupeř ale i tak by šance končila v síti – stav 0:4. Konečný stav na 0:5 upravil Míša Prokop, kdy rozehrál rohový kop a soupeř si sám míč tečoval do sítě s nátlakem Lukáše Ch., který nedal soupeři na výběr.

Dnes chválím všechny kluky za předvedenou bojovnost a opravdu hezké fotbalové akce. Po delší době jsem viděla zahrát naše mladší kluky r. 2003 a zejména Míša Prokop předvedl, že bude rovnocenným soupeřem i starším klukům, Mário občas nedržel post, ale kolikrát soupeři zamotal hlavu svou kličkou a rozehrávkou. Díky kluci všem, opravdu hezký fotbalový zážitek!

Sestava: Honza N. (brána), Áda F., Filip H., Marťa Š., Maty H., Míša P., Mário, Vojta V., Luky B., Honza H., Lukáš Ch.