Další zápas jsme sehráli s mužstvem PSK Union, tedy mužstvem, které hraje také 1. tř. ve vedlejší skupině. Naše mužstvo nastoupilo prakticky kompletní, doplněné o dva hráče ročníku 2001 (Martin a Pavel). Od začátku zápasu bylo patrné, kdo je a bude na hřišti pánem. Byli jsme fotbalovější a dravější. Hra se odehrávala převážně na polovině domácích. Naše útoky tahal po krajích hřiště Petr Z. a Petr V. Po jednom takovém útoku zacentroval Petr Valenta před branku soupeře a nabíhající Honza střelou k tyči nedal šanci brankáři PSK. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Tentokrát po pravé straně unikl Petr Z. a Honza poslal Chabry dovedení 2 : 0 a když po úniku přidal Honza 3. branku po přihrávce od Tomáš, byl zápas prakticky rozhodnut. Soupeř sice snížil z pokutového kopu, ale další branku do šatny přidal opět Honza. Soupeř měl ještě jednu šanci, ale tu Míša zlikvidoval. My jsme měli v první půli řadu dalších šancí (Jáchym, Tomáš, Petr Z.), ale branka nepadla.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. My jsme útočili a soupeř se jen sporadicky dostával na dostřel naší branky. Když už se zdálo, že se soupeř může dostat do šance, tak naše obrana mu v tom vždy zabránila. Naopak obrana soupeře měla velké problémy udržet rychlého a důrazného Honzu. Honza dostával výborné nahrávky za obranu domácích a chodil sám na branku PSK. Dvakrát tento průnik přetavil v branku. Další šanci na skorování měl Jáchym, ale bohužel trefil jen tyčku. Stejně tak Pavel zkusil z dobrých 20 metrů překonat brankáře, ale brankář tentokrát byl na místě. Až Petr Z. si naběhl z levé strany do vápna a dělovkou prostřelil brankáře domácích. Poslední branku dal Martin Škurek, po přihrávce bráchy, když z hranice vápna trefil horní růžek branky PSK a uzavřel tak skore zápasu.

Kluci dnes odehráli výborný zápas a ukázali, že výhra na přeborovým Vltavínem nebyla náhoda. Obrana opět nedostala branku ze hry. Oba brankáři dnes byli jistější, než minule a jejich výkony jdou nahoru. Záloha se snažila tvořit hru a rozdávala míče za obranu domácích. Aktivitou znovu hýřil zejména Petr V., kterému pravá strana zálohy opravdu svědčí. No a v útoku byl dnes rozdílový hráč Honza. Jestli mu tahle forma vydrží, tak se máme na co těšit.

Branky:

Honza 6x, Petr. Z., Martin Šk.

Sestava:

Michal, Lukáš – Jára, Vasyl, Šimon, Pavel, Filip K., Petr Z., Petr V., Jáchym, Filip L., Tomáš, Honza, Martin,