Předehrávaný zápas se hrál souběžně s utkáním starších žáků. V sestavě proto chyběli tradiční hráči Dominik, Tomáš a David. Navíc Honza Š. a Šimon laborují se zraněními a nemůžou tak podávat stoprocentní výkon.

Řeporyje nastoupily s několika vysokými hráči a to asi naše hráče ze začátku trochu zastrašilo. Hra se odehrávala pouze na naší polovině a naše obrana jen s problémy odolávala. Po deseti minutách padl první gól – střela z velkého vápna byla tečovaná a Míša na míč nedosáhl. Jako už mnohokrát však tento moment Chabry nastartoval a rázem se hra vyrovnala. Míč sice stále drželi více domácí, ale Chabry hrozily z brejků. Při jednom z nich Saša utekl po pravé straně všem a krásnou střelou vyrovnal. Krátce na to se Saša převtělil na nahrávače. Opět z pravé strany přesně nacentroval a Honza hlavou poslal Chabry do vedení. Řeporyje dokázaly odpovědět po rohovém kopu. Centrovaný míč Míša jenom vyboxoval nad sebe a pro vysoké hráče domácí nebyl problém hlavou srovnat na 2:2. Ještě do přestávky ale vrátil Chabrům vedení znovu Saša.

Ve druhém poločase měly Chabry nejprve několik velkých šancí, ze kterých ale vytěžili pouze jeden gól, když se v šestnáctce prosadil Jáchym a zvýšil na 4:2. Řeporyje však zápas nevzdávaly, naopak zatlačily Chabry do defenzívy. Asi 10 minut před koncem přišla chaberská ztráta míče ve středu hřiště, levý útočník domácích se dostal až do vápna, unikl Filipovi P. a prostřelil z úhlu Michala, který pravděpodobně čekal spíše centr před bránu. Naštěstí naši kluci dokázali i přes ubývající síly ubránit zbývající čas a získali velice cenné body. Myslím, že pochvalu za výkon a velikou bojovnost zaslouží opravdu všichni. Zapsal A. Jírovec

Branky: Saša 2, Honza, Jáchym

Sestava: Míša – Filip P., Šimon, Petr. V., Saša, Jáchym, Stefan, Petr Z., Petr K., Honza, Filip K., Filip L.