K dalšímu mistrovskému utkání se vydali naši starší žáci do Řep. Vinou nemocí a zranění jsme měli jen 2 hráče na střídání a to ještě mužstvo doplnili naše 2001, tedy Filip P.a Martin Šk.Zápas začal naší převahou a hned v úvodu jsme šli do vedení. Dominik sklepl na nabíhajícího Honzu a ten mezi nohami brankáře poslal míč do branky Řep a Chabry do vedení. Po chvíli mohl David Hradil zvýšit náš náskok, když postupoval sám na branku Řep, bohužel těsně minul. To samé se „povedlo“ i Martinovi Šk. a po chvíli i Dominikovi. Pak přišel nejhezčí moment utkání, když Honza dostal ze zálohy ideální pas za obranu domácích. Brankář mu vyběhl a Honza ho dloubáčkem a la Poborský přehodil a zvýšil na 2 : 0. Ve 23. minutě pak Honza opět po samostatném úniku zvýšil na 3 : 0, když tentokrát udělal brankáři kličku a poslal míč do prázdné branky. Pak jsme trošku polevili a soupeř toho využil. Po kolmé přihrávce za naši obranu se najednou dostal útočník Řep před Míšu v brance a snížil na 3 : 1. Uklidnění v závěru první půle přinesl Jáchym, který zužitkoval přihrávku od Honzy a z malého vápan nedal brankáři domácích šanci.

Druhou půli jsme začali trošku vlažně a výsledkem z toho byla branka po zaváhání našeho brankáře. Naštěstí nás uklidnila branka na 5 : 2, kterou vstřelil Śimon po rohu Járy. Další branky mohl přidat Dominik, Tomáš, Honza nebo David, ale branka padla na druhé straně, když jsme si dali vlastní branku. I to se stává. A zase to bylo jen o 2 branky a my jsme se trošku obávali o výsledek. Zejména, když soupeř nastřelil břevno. Chabry kontrovali střelou Honzy, kterou brankář Řep vytáhl na tyč. Už to vypadalo, že zápas takto skončí, když v poslední minutě si naběhl na přihrávku Honzy Jáchym a vystřelil tak, že jeho střela z velkého vápna se odrazila od tyče do branky Řep. 6 : 3 je tedy výborný výsledek a 3 body jsou super. Na druhou stranu bychom měli zlepšit produktivitu. Na vstřelení branky potřebujeme příliš mnoho šancí a to by v daších zápasech se silnějšími soupeři již nemuselo stačit.

Branky: Honza 3, Jáchym 2, Šimon.