Ahoj sportovci, tak s Lochkovem utkání započalo jako obvykle. Po nepozornosti jsme jako první inkasovali. Poté, co jsme vylezli ze spacáku, se vše již odvíjelo dle našich představ. V přídělu branek se blýskl Michal Petrovci sedmi brankami a nechybělo mnoho a mohl nastřílet tři hattricky za zápas. Na krásné travičce si kluci užili fotbálek, jak se patří.

Co říci ke klání se sousedy z Bohnic. Tento zápas jsme měli pod kontrolou a opět především hráči s defensivními úkoly odvedli svou práci na jedničku. To se to střílí branek, když to nejen ubráníme, ale i přesně pošleme vpřed. Jen tak dál!!!

No a, aby toho snad nebylo málo, ještě jsme si vyšlápli ve středu za kluky z Radotína, kde jsme si konečně zahráli formát 10 + 1. A světe div se. Ač toho máme na velkém hřišti odehráno minimálně, hra měla hlavu a patu. První poločas se velmi povedl. Skvěle zahrálo duo Tadeáš Němec a Vyty Yvanickii. Začínají se množit kombinace s chladnou hlavou a také se do nich zapojuje více a více hráčů. Vypadá to, že jdeme tou správnou cestou. Jen tak dál!!!

Lada Ch