Ahoj sportovci, raději píšeme o některých utkáních s nějakou pauzičkou. Co napíšeme, není tolik ovlivněno emocemi ze hřiště. V posledních zápasech jich bylo více, než je zdrávo.

Na Ruzyni jsme odehráli pěkný zápas. S trochou nadsázky se dá konstatovat, že dvě branky jsme si vstřelili sami a třetí nám dal rozhodčí. V první půli sudí, ovlivněn trenérem soupeře, zrušil již odpískanou naší penaltu. Špatně házených autových vhazování si nevšiml, ale pokutového kopu pro soupeře v posledních minutách, to ano. Po konzultaci s rodiči a fanoušky soupeře, to byl nesmysl.

S Bílou Horou si kluci poradili náramně. Vycházela nám kombinace a kluci si to na pohodu užili. Dokonce jsme tam viděli i pár přihrávek s první, to potěší. Brankový účet otevřel po zranění náš ostrostřelec Šimi Hartman. Nakopl celý tým k vyššímu výkonu. Jen tak dál!

Také jsme vyvezli naše kluky ročníku 06 na turnaj ve Vodňanech. Mezinárodní turnaj pořádaný městem jsme museli ovšem odehrát s pomocí kluků ze Spartaku Příbram. Děkujeme. Pomohl i Venda Hájíček ze starší přípravky a ukázal soupeřům zač je toho loket. Vašek vstřelil nejhezčí branku turnaje a také mu při ní aplaudovala celá tribuna. Gólman Pepa Němec nám fantastickými reflexními zákroky pomohl především ve čtvrtfinále a v semi. Tam už nám bylo několikrát ouvej, ale Pepi za sebe nepustil ani myš. Nakonec si kluci odvezli stříbrné medaile a pěkný zážitek.

Druhý den na to se Matěj Šulc, Aleš Chaloupka a Pepa Němec zúčastnili na pozvání otevřeného fotbalového turnaje v Kobylisích. Výraznou měrou pomohli týmu nazvaného Mc Donalds vyhrát celý turnaj. Gratulujeme!!! Turnaje se zúčastnilo devět týmů a kluci, kteří spolu hrají za okolní kluby, si často zahráli i proti sobě navzájem. Ke skvělé atmosféře si ještě vyzkoušeli lezeckou stěnu, což je velmi bavilo. Brzy si ji vyzkoušíme všichni. Také získali nové kamarády, kteří to u nás zkouší na trénincích. David i Honza by rozhodně posílili naše řady i kvalitu týmu. Jen tak dál!!!

L + J