hodnocení mužstva – „2“

Góly : Kolář

Sestava + hodnocení:

Brána: PFEFERLE – 2,5 – dobrý výkon. Žádný brankář se chyb nevyvaruje. Při prvním gólu soupeře ujela noha. U třetího gólu, přímý kop, byla velmi špatná komunikace s obránci a vůbec žádné krytí míče.

Obrana: ŠRĚPÁNSKÝ – 2 – pěkná, důrazná hra. Je třeba si uvědomit, že nelze v obraně kličkovat, ale bezprostředně po převzatí přihrávky přenášet hru dopředu; BÁRTA – 1,5 – výborný, bojovný výkon.Nenechal se zaskočit soupeřovou výškovou převahou. Většina vysokých míčů byla jeho. Ukázal rychlost a důraz. ; ŠTERCL – 2 – přestože byl po virovém onemocnění, podal pěkný výkon. Oproti minulém zápase hrál daleko více na tělo, důraznější.  SVÁROVSKÝ – 2,5 – dobrá hra, bojovník. Škoda jen, že se opakovaně projevuje méně klidu v rozehrávce a hry z první. Zbytečně moc nepřesností a minutých míčů co zapříčiní následné přečíslení. POZOR NA RUCE.

Záloha: GÖRNER – 2 – dnes opět dobrá kvalitní hra. Důrazný. Opakuje se stále jeden a ten samý nešvar. Zbytečně dlouhé vedení míče. Čekání až přijde k soupeři a potom neměl dostatek času na přihrávku. Přihrávka buďto slabá nebo přetažená. Je to dáno tím, že po zpracování nezvedne hlavu a nepodívá se kde měl spoluhráče. NACHTMAN – 2 – nastoupil po roce. Bylo to znát především v pevnosti přihrávky. Jinak velmi pěkná, důrazná a přesná hra. KOLÁŘ – 2 – pěkná hra. Nabízel se, podporoval útok. Stále však opakoval jedny a ty samé chyby, které snižují jeho výkon – zbytečně DLOUHÉ VEDENÍ MÍČE, slabý důraz.   NESVADBA – 2 – dobrá hra. Škoda, že byl limitován zdravotním stavem. Přesto bojoval. Měl nedostatek míčů pro křídelní hru.

Útok: ČERVENKA – 2 – tak jako u ostatních – dobrá hra. Také limitován zdravotním stavem což se projevilo v dobíhání. Velice platný při sklepávání míčů na spoluhráče. Je potřeba tuto fázi zpřesnit. KOPEČEK – 2,5 – dobrý výkon. V první části prvního poločasu daleko nebezpečnější. Měl málo míčů pro křídelní hru. Ukázal, že po ztrátě míče dokáže zabojovat a míč vybojovat zpět. Jen to nebyl trvalý jev. ŠKODA.

Střídání : NEKOLA – 2,5 – tentokrát hra bez podstatné chyby. Je potřeba, tak jak to bylo zdůrazňováno v předchozích hodnoceních, rozhodně nadávat přihrávky směrem k našemu velkému vápnu. Protihráče mít před sebou, tak aby měl čas reagovat na jeho pohyb. Pokud ho mám 2 metry od sebe, NESTÍHÁM.. HORSKÝ – 2 – pěkná, důrazná hra. S nabídkou a posunutím pasu na křídlo.  KOTEK – 2 –  konečně hra s minimem patiček. Platné křídlo s rychlostí. Pozor na přihrávku z křídla. Vysoký brankář, nemohu posílat centr přímo na něho, ale do prostoru značky pro pokutový kop. Potom se sám cítí, že vybojovaný a odcentrovaný míč je zmar. Špatné řešení samostatného nájezdu. Zase čekal až těsně před brankáře. ŠROUBEK – 2 – no konečně. Velmi pěkná hra. Rychlý, dohrávající souboje. Málo pozornosti, klidu a přesnosti při zpracování míče. Pokud by bylo více klidu, mohl se dostat do dalších dvou. Tří šancí.

ZÁVĚR: Celé mužstvo, je k našemu potěšení, potřeba pochválit za předvedenou hru a především důraz a snahu dohrát zápas čestně. Což si myslím, že se nám podařilo. Především první poločas byl O.K. Góly, které jme obdrželi vyplynuly ze hry. Byť se to stalo po chybách. To se prostě stane. Naše slabina – rohové kopy. V každém zápase musíme dostat z této standardní situace gól. V zápase se ukázalo, že je nutné na sobě pracovat. Dlouhý pas, zpracování a rychlý přístup k míči a jeho pokrytí. Od hodně hráčů se nám míče odráží ,namísto zpracování, nejdou si pro míč. Centry z křídla jdou k brankáři namísto do prostoru mezi penaltou a velkým vápnem. Dlouhé vedení míče, v podstatě až do protihráče, kdy poté zbývá pouze přihrávky „do špeku“.