Přestože jsme k zápasu s výše postaveným Podolím měli ohlášeno hodně hráčů, nakonec jsme se zase sešli jen tak tak. Šimon se navíc při rozcvičce zranil, takže se museli převlíknout i Aleš a Jirka.

Od začátku byl zápas poměrně vyrovnaný, mírnou převahu měli hosté. My jsme zaostávali hlavně fyzicky, fotbalově se první poločas moc nepovedl ani jednomu týmu. Hra se odehrávala vesměs ve středu hřiště, kde jsme působili jistě. Soupeř naši branku ohrozil jen párkrát, což vždy s přehledem vyřešil Mario. My jsme se taky snažili dostat se do šance, ale nebyli jsme schopní vypracovat si pořádnou střeleckou příležitost. Jediný vzruch tak přinesla střela Filipa T. ze standardky a přátelský pozdrav gólmanovi po zemi do prostřed od Davida. Po půli tedy platil stav 0:0.

Do druhé půle vstoupila obě mužstva s větší chutí. K bojovnosti se postupně přidávala i kvalita. První šance si vypracovalo Podolí. Na levé straně se hostující hráč uvolnil přes Matěje, poslal míč do vápna a nepokrytý útočník otevřel skóre. I my jsme ale začali hrát a v podstatě hned z rozehrávky využil Pepa nedorozumění podolské obrany, dostal se za ní a pohodlně vyrovnal. Pak ovšem Pepa nevybíravým zákrokem ve vápně poslal soupeře k zemi, a pískala se penalta. Tu ovšem hostující exekutor kopl tak špatně, jak to jen šlo. Po zemi poslal míč přímo do náruče Maria, který se nemusel ani hnout. Poté jsme zase iniciativu převzali my. Náš střed zálohy zásoboval spoluhráče výbornými pasy za obranu, což dělalo soupeři problémy. Nejdřív se sám na bránu řítil Tomáš, ale netrefil bránu. O chvíli později v podobné situaci Pepa trefil jen brankáře. V individuální akci neuspěl ani Martin Krutina, který si odbyl zdařilou premiéru ve starších žácích. Hned nato se zase připomněl soupeř, když nejdřív útočník ve vyložené šanci poslal míč z malého vápna vysoko nad bránu, až přes ochrannou síť. Za pár okamžiků po podobné akci zase zazvonila levá tyč naší brány. Na druhé straně kontroval David, který se ve vápně výborně zbavil protihráče, ale pak bohužel našel přesně obránce. Naše poslední akce byla zastavena sporným ofsajdem Jirky, a tak byl výsledek 1:1.

Vzhledem k průběhu zápasu jde říct, že remíza byla zasloužená, protože šance byly na obou stranách. S bodem ze zápasu s mužstvem z horní poloviny tabulky můžeme být spokojeni, hra v druhé půli rovněž nevypadala vůbec špatně. V obraně podal bezchybný výkon Filip T., k němu se spolehlivým výkonem přidal Kvápa. Ve středu zálohy odehráli skvělý zápas Filip P, s Pepou, ve druhé půli se do hry hodně dostal David. Celkově to byl slušný výkon, podepřen bojovností.

Sestava: Mario – Martin K., Filip T., Martin Š., Matěj – Honza, Pepa, Filip P., David – Tomáš, Lukáš