Ahoj sportovci, zápas s Aritmou kluci zvládli. První branku jsme sice obdrželi my, ale zápas se vyvíjel postupem času v náš prospěch. Různé formace soupeřů nám dělají trochu problémy s přebíráním hráčů. Pokud my hrajeme 2-3-2 a soupeři zvolí 4 -1-2 a nebo 3-3-1 je pro kluky obtížné si soupeře obsazovat a přebírat. Bereme to jako spíše nedostatek zkušeností než nějaké chyby. Napadání brankáře soupeře naším středním záložníkem musíme ale určitě odstranit.

Aritma měla více balón pod kontrolou na své půlce, než směrem vpřed. To se ale odvíjelo od zodpovědné práce našich obránců. Dominik Bek, Vojta Drobil, Jirka Vajnar a David Plzeňský zaslouží pochvalu. A k ofenzívě? Také něco předvedla, ale tam tedy máme velké rezervy. Hrajeme prakticky bez kolmých a průnikových přihrávek. Pokud nezačne více létat balón, o to více se naběháme my. Dalším výborným výkonem se určitě předvedli Martin Jakubínský a Tadeáš Němec, pomáhali s přehledem občas přetížené obraně. Dobrá práce. Kryštof Winter jako vždy na hřišti nechal vše a jeho dvě branky otáčely skóre v první půlce. Radek Mlčák vstřelil důležitý gól a nakopl výkon týmu v druhé půli. I Aleš Chaloupka dal o sobě vědět – dvěma góly a dvěma asistencemi pomohl k bodovému zisku.

Soupeř dobře kombinoval a lehce procházel středem hřiště. V držení míče v druhé půli měli kluci z Aritmy jistě navrh. Dobře to dopadlo. Excelentní výkon Pepíka Němce v brance výrazně pomohl k zisku třech bodů. No byla to pěkná podívaná. A jen tak dál hoši !

L + J