Ve středu jsme na domácím hřišti „utrpěli“ vítězství. Proti menším hráčům z Nuslí a v plné sestavě jsme mohli odehrát pohodový zápas. Bohužel začátek první půle tomu nenasvědčoval. Sice se hrálo převážně na půlce soupeře, ale naše převaha byla bez golového efektu. Kluci jako by nechtěli hrát fotbal. Hrálo se v chumlech, útočníci a záložníci stáli a čekali co udělá spoluhráč s míčem, obrana dělala zmatky. Z jednoho nedorozumění mohl jít soupeř dokonce do vedení, když útočník Nuslí postupoval sám na naši branku, ale naštěstí si v poslední chvilce sám míč ukopl do náruče připraveného Martina. Až Petr K. drzým průnikem přes obranu soupeře nahrál před branku a Jáchym nedal soupeři šanci. Po chvíli Jáchym z podobné situace přidal druhou branku Chaber. Do poločasu přidal další branky Petr K. a Petr Z. a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.

V druhé půli se náš výkon přeci jen trošku zvedl. Zejména na pravé straně zálohy byl Petr Z. dnes k neudržení a pronikal až k brankové čáře odkud připravoval golové šance pro své spoluhráče. Skore tak postupně narůstalo až se zastavilo na 9 brankách. Mohlo jich být i více, ale řadu šancí jsme neproměnili, včetně penalty, kterou nedal Michal. Nutno říci, že Míša výborně zneškodnil jedinou vážnější šanci Nuslí.

Připsali jsme si tedy povinné vítězství, ale nelze ho přeceňovat, protože soupeř byl  viditelně mladší a menší. Přesto Nusle bojovaly až do konce zápasu a zejména při řadě našich rohů a přímých kopech dokázali ubránit větší hráče z Chaber. Je pravda, že naši kluci jim to i trošku usnadnili, neboť většina našich rohů nedolétla dál než na přední tyč a z přímýh kopů jsme branku ani neohrozili. Každopádně máme 3 body a kluci pokračují ve své spanilé podzimní jízdě stále bez ztráty kytičky.

Sestava: Martin, Michal – Jára, Petr V., Šimon, Vasyl, Honza, Petr Z., Tomáš C., David H., Petr K., Saša, Jáchym, Kuba, Filip

 Branky: Jáchym 2, Saša 2, Honza, Tomáš C., Petr K., Petr Z.,