Ahoj sportovci, v těžkém terénu jsme doma utrhli pouze bod. Remíza asi zasloužená. Hodně neproměněných šancí na obou stranách a kvalitní výkon obranných řad, včetně gólmanů, nepovolil vstřelit více branek.

Po zápase jsme se přesunuli do restaurace U Trumpety na shrnutí podzimní části hlavní soutěže. Něco jsme si dali dobrého a vyhlásili individuální ocenění pro hráče. Tentokrát jsme rozšířili anketu pro zvolení útočníka, záložníka a obránce podzimu 2016. Pro tyto ceny si kluci sami volili své kandidáty. Další ocenění, již tradiční, byly připraveny pro brankáře, defenzivní hráče, střelce a samozřejmě hlavní motivační cena trenérů za nejvýraznější zlepšení hráče.

Ceny za takzvanou černou práci v defenzívě získali: Ota Plechatý, Tadeáš Němec, Jirka Vajnar, Vojta Drobil a Šimon Hartman. Gratulujeme!

Cenu pro útočníka podzimu získal Aleš Chaloupka a ocenění pro nejlepšího obránce kluci zvolili Davida Plzeňského. Tyto dvě volby byly jednoznačné. Ovšem o cenu záložníka se hlasování zastavilo na třech shodných počtech hlasů. Nominovaní byly Jirka Vajnar, Tadeáš Němec a Kryštof Winter. Takže i tam jsme si užili trochu napětí a rozhodovalo se až v doplňovacím hlasování. Nejlepším záložníkem podzimu 2016 se stal Kryštof Winter. Kryštof také získal cenu pro střeleckou oporu týmu. Vstřelil důležité branky v těžkých utkáních. Gratulujeme!!!

Nejdůležitější ceny pro naše brankářské opory jsme udělili Lukáši Bolenovi a Pepíkovi Němcovi. Na jejich výkonech především stojí a stály výsledky podzimní části. Už protože, jak jsme se shodli s našimi zaujatými fanoušky, obranná činnost našich útočníků se často zakládala na hesle „ZPĚT NI KROK“ a v některých okamžicích jsme v zápasech dokonce viděli i celé sedmičky hrát dle hesla“ KDO BRÁNÍ, NEVĚŘÍ GÓLMANOVI“. Proto tihle dva kluci zaslouží dík a uznání všech co nám fandí a podporují nás. Cenu pro střelce podzimu si vystřílel Aleš Chaloupka. No a tu pro nás trenéry nejdůležitější . Cenu za nejvyšší a nejviditelnější zlepšení si vybojoval a zasloužil v průběhu celého podzimu Radek Mlčák. Radek vstřelil důležité branky, dostal se mezi tři nejlepší nahrávače týmu. Zamakal především na odvaze a bojovnosti. Vězte, že patří mezi naše nejmladší hráče a když se to sejde, tak může v naší soutěži hrát proti klukům i o dva roky starším. Dobrá práce. Gratulujeme!!!

Na závěr bychom rádi poděkovali všem co nás podporují, klubu, rodičům, Pepovi Němcovi staršímu za zajištění osvětlení na UMT, a to tedy klobouček dolů.

Konec podzimní části ovšem u nás neznamená nějaké fotbalové prázdniny, naopak vidíme, že z téhle fotbalové partičky můžeme ještě vytáhnout o něco více. Program zimních akcí jsme již rozeslali, takže bavme se dál sportem. Nezapomeňte, že v Chabrech je fotbal až a pouze na prvním místě! L + J.